Nowy film braci Russo

Cherry - oto zwiastun filmu z Tomem Hollandem

Materiały promocyjne filmu

Twórcy "Avengers: Koniec gry", czyli bracia Russo, stworzyli właśnie zupełnie nowy film, który niebawem będzie można obejrzeć za pośrednictwem platformy streamingowej - film ma być dostępny na Apple TV+. Chociaż filmowcy zaznaczają, że to, co pojawiło się na ich Twitterze, to trailer filmu, to w rzeczywistości jest to krótki klip, który pokazuje zmagania głównego bohatera, kiedy ten próbuje zaciągnąć się do armii. Ale lepszy rydz, niż nic! 

Cherry - zwiastun filmu 

Historia filmu złożona jest z sześciu różnych rozdziałów, dlatego twórcy opisują produkcję jako "6 filmów w jednym". Akcja każdego z nich rozgrywa się w różnych czasach, a jednocześnie mają zupełnie inne konwencje np. groteska czy horror. 

Film oparto na powieści Nico Walkera o tym samym tytule. To opowieść o byłym żołnierzu, który w trakcie misji wojskowej w Iraku pełnił służbę w oddziale medycznym. Po powrocie z wojny musi uporać się ze swoim zespołem stresu pourazowego. Próbuje leczyć swoje lęki i traumy narkotykami. Kiedy nie starcza mu pieniędzy na ich zakup - decyduje się napaść na bank. 

Film w kinach amerykańskich zadebiutuje 26 lutego. 12 marca z kolei pojawi się na Apple TV+. 

A oto króciutki zwiastun produkcji z Tomem Hollandem w roli głównej: 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO