×

Wyszukaj artykuł


Rozwód zamienia się w koszmar

Channing Tatum i Jenna Dewan nie potrafią się porozumieć w sprawie opieki nad dzieckiem

Redakcja Pinbook | 28-11-2019 | skomentuj

Channing Tatum i Jenna Dewan nie potrafią się porozumieć w sprawie opieki nad dzieckiem

straitstimes.com

Oceń


Jenna Dewan i Channing Tatum uchodzili za jedną z najszczęśliwszych par w show-biznesie. W kwietniu 2018 roku ogłosili, że się rozstają, a dzisiaj układają swoje życie u boku zupełnie innych ludzi. Oboje są szczęśliwi – on spotyka się z piękną piosenkarką Jessie J, a ona spodziewa się drugiego dziecka z Stevem Kazee, który jest jej nowym partnerem. Mimo wszystko ciągle coś jest nie tak – a to wszystko za sprawą tego, że byli partnerzy nie potrafią dogadać się w kwestii opieki nad dzieckiem.

  Zobacz także  


Ze swojego związku mają bowiem, obecnie, 6-letnią córeczkę Everly, która zarówno dla jednego i drugiego rodzica jest oczkiem w głowie.

Kłótnia o opiekę nad dzieckiem

Aktorka ma bardzo intensywny czas, ale nadal stara się pogodzić to z wychowaniem dziecka. Okazuje się, że kiedy potrzebuje zmienić coś w ich harmonogramie opieki nad córką – Channing się na to kategorycznie nie zgadza. Ciągle się o to sprzeczają, kłócą i nie mogą dojść do porozumienia. Atmosfera między nimi jest bardzo napięta. Kompletnie nie potrafią się ze sobą dogadać, więc potrzebny będzie sędzia, który rozwiążę tę sprawę i pomoże w negocjacjach.

Przedstawicielka Jenny – Nicole Perna – podkreśliła to, co najważniejsze:

Priorytetem Jenny zawsze było i nadal jest dobro jej córki.

Wszystko na temat:

Channing Tatum Jenna Dewan Celebryci Dziecko Gwiazdy Show-biznes Wszystkie tagiKomentarze: