×

Wyszukaj artykuł

O czym jest?

„Cena wolności” - rosyjski serial zastąpi „Zniewoloną” na TVP

Redakcja Pinbook | 02-06-2020 | skomentuj

„Cena wolności” - rosyjski serial zastąpi „Zniewoloną” na TVP

"Cena wolności"/YouTube

Oceń„Cena wolności” to nowy rosyjski serial, który niebawem pojawi się na antenie TVP. Produkcja zajmie miejsce ukraińskiego melodramatu „Zniewolona”, który był emitowany od początku lipca do końca sierpnia 2019 roku i okazał się prawdziwym hitem stacji. W zeszłym roku serial ten odnotował rekordowe wyniki oglądalności. Fabuła „Ceny wolności” jest bardzo podobna do tej, którą mogliśmy oglądać w „Zniewolonej”. Portal Wirtualnemedia.pl podkreśla jednak, że rosyjska produkcja nie jest adaptacją ukraińskiej.

  Zobacz także  


Premierowy odcinek nowego serialu ukaże się na antenie TVP już 8 czerwca 2020 roku. Kolejne odcinki będą się pojawiać od poniedziałku do środy oraz w piątki i soboty o godzinie 20.35. Na razie na TVP będziemy mogli obejrzeć pierwszy sezon produkcji, który składa się z osiemnastu odcinków. Dalsza emisja serialu będzie uzależniona od wyników oglądalności.

O czym jest serial?

„Cena wolności” to historyczny melodramat produkcji rosyjskiej, który został wyreżyserowany przez Dmitrija Czerkasowa. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, opowiada on o losach ubogiej Poliny Lebiediewej, która jest byłą niewolnicą adopotowaną przez bezdzietnego księcia Aleksieja Pietrowicza Golowina. W pierwszym odcinku arystokrata zorganizuje bal, na którym zupełnie niespodziewanie pojawi się zdesperowany książę Siergiej. Okaże się, że mężczyzna popadł w poważne długi i jest zmuszony prosić swojego stryja o pomoc. W „Cenie wolności” wystąpią między innymi tacy aktorzy jak: Tatiana Babenkova, Vladislav Vetrov, Ivan Dobronarvov i Oleg Mazurov.

Lubicie seriale i filmy historyczne? Z pewnością spodobają się wam również takie produkcje jak „Ziemia obiecana” w reżyserii Andrzeja Wajdy czy „Zabić Sekala”. Możemy również polecić dramat „Ucieczka z Colditz”, którego akcja rozgrywa się w czasie II wojny światowej.


Wszystko na temat:

Seriale TVP Zapowiedź Premiera Wszystkie tagiKomentarze: