×

Wyszukaj artykuł

Książęca para odpowiedziała!

Camila Cabello opowiedziała o tym, że ukradła ołówek z... Pałacu Kensington

Redakcja Pinbook | 28-11-2019 | skomentuj

Camila Cabello opowiedziała o tym, że ukradła ołówek z... Pałacu Kensington

latimes.com

OceńCamila Cabello ostatnio nie daje o sobie zapomnieć. W Internecie ciągle gorąco ze względu na jej związek z Shawnem Mendesem – większość internautów stawia, że to wszystko to tylko słaba ustawka, która zaczyna ich denerwować. Ich wspólne zdjęcia, nienaturalne pozy i przesadne egzaltowanie uczuć, a także jej publiczne umizgi wobec chłopaka, na które nie reaguje zbyt entuzjastycznie… Cóż. Jeśli miała być to promocja, to powoli zaczyna to działać na ich niekorzyść. 22-latka być może po prostu próbuje za wszelką cenę wykorzystać swoje pięć minut popularności? Wydaje się, że to przekonanie nie będzie nadużyciem – okazuje się, że Cabello jest w stanie zrobić WSZYSTKO, by o niej mówiono.

  Zobacz także  


Jest idolką wielu młodych osób, więc wydaje się, że powinna dawać jakiś przykład. Tymczasem postanowiła pochwalić się na antenie brytyjskiego Radio 1, że w wyniku wyzwania… ukradła z Pałacu Kensington ołówek. Niby nic, ale czy naprawdę musiała to robić?

Camila Cabello o kradzieży w Pałacu Kensington

W trakcie swojej rozmowy na antenie z DJ-em wyznała, że dopuściła się kradzieży. Łupem padł ołówek. Gwiazda powiedziała również, że do takiego występku namówił ją Greg James, który był na przyjęciu, a prywatnie jest dobrym znajomym piosenkarki.

Wyzwanie to nosi nazwę „tripple doggy”. Camila powiedziała, że nauczyła się, że tego wyzwania nie można odmówić, więc bez wahania zabrała ołówek, który schowała do torebki swojej mamy.

Potem Greg powiedział o tym komuś ze służby i pomyślałam sobie: "o mój Boże". Włożyłam go do torebki mojej mamy, a moja mama kazała mi go odłożyć. Powiedziałam jej więc, że Greg rzucił mi wyzwanie "tripple doggy" i muszę teraz wziąć ten ołówek. Tak więc go zatrzymałam

  Zobacz także  


Camila postanowiła przeprosić za to Kate i Williama – umieściła więc na ten temat wpis na swoim Twitterze. Kate odpowiedziała na fragment wywiadu:

Nie wiadomo jednak co to do końca miało znaczyć. Wydaje się, że jest kompletnie zaskoczona tym faktem. Czy teraz stosunki pomiędzy Cabello i brytyjską rodziną królewską znacznie się ochłodzą?

Wszystko na temat:

Kate Middleton Książę William Camila Cabello Gwiazdy Show-biznes Celebryci Wszystkie tagiKomentarze: