× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Burze piaskowe w całej Polsce

Redakcja Pinbook | 23-04-2019 | skomentuj

Burze piaskowe w całej Polsce

prostozmostu24.pl

Oceń


Policjanci apelują o zdjęcie nogi z gazu i większą ostrożność podczas jazdy. Wszystko za sprawą silnego wiatru i burz piaskowych. We wtorek ma rozszaleć się po całym kraju - wszystko z powodu porywistych wiatrów nad Saharą. Piasek będzie się unosił i przedostawał do Polski. Z początku będzie to miało miejsce na południu kraju, później na całej jego rozciągłości.

  Zobacz także  


Będzie spadał wraz z deszczem tworząc tzw. brudny deszcz. Skutkiem tego będzie najlepiej widać to na karoseriach samochodów, praniu czy szybach. Niebo będzie przybierało barwę żółto-pomarańczową. Powietrze, którym będziemy oddychać, będzie szczególnie niedobre dla alergików, zaleca się więc, aby uważali i jeśli nie muszą - żeby nie wychodzili z domu.

Warunki w województwie mazowieckim już nie są najlepsze. Doprowadziło to do groźnego wypadku na drodze nr 60 z Makowa Mazowieckiego w kierunku Różana. Doszło do zderzenia dwóch tirów.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz