Tragedia

Brytyjska modelka próbowała zrobić idealne selfie. Nie żyje

bbc.com

Madalyn Davis była modelką, wizażystką i instagramową influencerką. Kobieta dopiero co przyleciała do Australii z Anglii, i wraz ze swoimi przyjaciółmi zwiedzała piękne Sydney. Jej kolejnym celem była Tajlandia i Bali, ale niestety – nie doczekała się. W sobotę wieczorem, 21-latka, wraz z ekipą, postanowiła udać się na pobliskie klify zwane Diamond Bay. Tam mieli obserwować wschód słońca i to właśnie nim chciała się pochwalić na swoim Instagramie.

Niestety, skończyło się to dla niej tragicznie.

Davis zginęła robiąc selfie

Pozowała do zdjęcia, wychyliła się za bardzo niż powinna i runęła z klifu. Ciało wyłowiono z zatoki kilka godzin później i stwierdzono zgon. W sprawie tej prowadzone jest dochodzenie.

Materiał, który udało się zebrać z miejsca zdarzenia za pomocą monitoringu dowodzi, że Madalyn opuściła z przyjaciółmi imprezę. Przeszli przez ogrodzenie, które chroniło punkt widokowy. Lokalnej telewizji udało się dotrzeć do nagrania na którym widać jak jeden z chłopaków spogląda w dół klifu, jakby czegoś szukał.
Przyjaciele zeznali jednak, że przy ogrodzeniu się rozdzielili, a kiedy spotkali się ponownie – Madalyn już nie było.

Niestety, często osoby, które wykonują sobie zdjęcia na profile społecznościowe, próbują robić sobie je w różnych dziwnych miejscach, zapominając o zdrowym rozsądku. Większość „turystów” dla dobrego selfie ryzykuje wiele – ignoruje znaki ostrzegawcze i barierki.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO