×

Wyszukaj artykuł

Wraca na ekran?

Bruce Willis znowu jako John McClane ze "Szklanej Pułapki"

Patrycja | dnia: 19-10-2020 | skomentuj

Bruce Willis znowu jako John McClane ze "Szklanej Pułapki"

Materiały promocyjne filmu

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Na pewno doskonale znacie jedno z wcieleń Bruce'a Willisa. Przez 5. części wcielał się on bowiem w Johna McClane'a w serii filmów "Szklana Pułapka". I jak się okazuje - powrócił do tej roli! Zawodzić fanów może jednak forma jego powrotu. Willis wcielił się w postać z "Die Hard", aby wystąpić... w reklamie. Mimo wszystko - ten sposób reklamowania produktu i to wcielenie aktora mocno spodobało się fanom. Sami zobaczcie o co tyle szumu! 

Bruce Willis znowu jako John McClane 

Bruce powrócił do swojej roli sprzed lat ze względu na reklamę, w której wystąpił. Nawiązuje ona do klimatu filmu i ewidentnie widać, że Willis dalej ma to coś i rola McClane'a była po prostu jakby szyta na niego. 

  Zobacz także  


W reklamie odtworzono klimat filmu, a John McClane musi kupić do swojego samochodu nową baterię, która nosi tytuł DieHard. McClane'owi towarzyszy również De'voreauh White, który w 1988 roku zagrał w filmie Argyle'a, kierowcę limuzyny. Jest oczywiście złoczyńca - Theo - w ktorego wciela się Calrence Gilyard Jr. Reklama naprawdę mocno naśladuje klimat filmowy, nasycone jest to humorem, który typowy jest dla hitu z Brucem Willisem. Z resztą - reklamę możecie zobaczyć sami: 

Czy jeszcze kiedyś zobaczymy Willisa w "Szklanej Pułapce"? Były plany nad wznowieniem serii, ale projekt utknął w martwym punkcie i nie zapowiada się na to, żeby cokolwiek w tej kwestii się ruszyło. 


Wszystko na temat:

Filmy online Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz