Pożegnanie z bohaterami

Brooklyn 9-9 - serial skończy się po 8. sezonie

Telewizja NBC poinformowała niedawno, że serial "Brooklyn 9-9", który opowiada o życiu policjantów na 99-tym posterunku - ich zmaganiach prywatnych i zawodowych - skończy się po nadchodzącym 8. sezonie. Oznacza to, że niebawem przyjdzie nam żegnać się z ulubionymi bohaterami. Nie wiadomo jednak jeszcze dokładnie, kiedy pojawi się 8. sezon. Mamy więc trochę czasu, aby przygotować się na to zakończenie. 

Brooklyn 9-9 - koniec serialu 

W sezonie 2021-2022 przyjdzie nam pożegnać się z policjantami z serialu "Brooklyn 9-9". Póki co nie wiadomo, kiedy to dokładnie nastąpi. Występuje bowiem spore opóźnienie w kręceniu 8. sezonu - wszystko związane jest oczywiście z pandemią koronawirusa. 

Materiały promocyjne serialu

Na oficjalnym Twitterze serialu wypowiedział się jego współtwórca. Wspomniał początki, kiedy próbowali, wraz z Mike'em Schurem, sprzedać serial stacji FOX. Swoje oświadczenie zakończył w sposób charakterystyczny dla wypowiedzi Peralty - używając jego popularnego zwrotu: 

Zakończenie serialu było trudną decyzją, ale czujemy, że to jest najlepszy sposób na uhonorowanie tych postaci, tej historii i naszych widzów. Wiem, że niektórych ludzi rozczaruje tak wczesny finisz, ale szczerze mówiąc jestem wdzięczny, że aż tyle udało nam się przeżyć. To tytuł mojej sekstaśmy. 

Swój smutek wyrazili również aktorzy, ale wszyscy są zgodni - są szczęśliwi, że mieli okazję zagrać w tym serialu. 

Na sezon 8. przyjdzie nam jeszcze poczekać, ale dzięki temu każdy, kto nie oglądał serialu - może go nadrobić! 

 

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO