×

Wyszukaj artykuł

Paskudny rak

Bronisław Cieślak, czyli porucznik Borewicz, opowiedział o walce z chorobą.

Redakcja Pinbook | 18-10-2019 | skomentuj

Bronisław Cieślak, czyli porucznik Borewicz, opowiedział o walce z chorobą.

OceńChyba nie ma osoby, która nie znałaby legendarnej postaci jaką jest Sławomir Borewicz z serialu „07 zgłoś się”. Przystojny, charyzmatyczny porucznik potrafił wyjść z każdej opresji, rozwiązać każdą zagadkę i złapać nawet największego kryminalistę. Teraz odtwórca głównej roli w serialu, Bronisław Cieślak, wyznał, że choruje na ciężką chorobę. Być może dzięki temu, że o tym mówi -  ktoś postanowi się zbadać i uda mu się uniknąć niebezpiecznego „lokatora” dla naszego organizmu. Nie ma nic ważniejszego niż profilaktyka!

  Zobacz także  


Aktor i polityk Sojuszu Lewicy Demokratycznej przyznał, że chorował na raka prostaty. Szczegółowo opowiedział o tej chorobie.

Wielkie wyznanie Cieślaka

Bronisław Cieślak o swojej chorobie dowiedział się około roku 2018. W lutym 2018 roku miał już za sobą operację nowotworu prostaty. Później czekała na niego jeszcze chemioterapia i radioterapia – dzięki szybkiej reakcji i odpowiedniemu leczeniu, aktor prawdopodobnie najgorsze ma już za sobą, chociaż nadal bierze leki, które zapisuje mu lekarz.
I chociaż większość czasu poświęcał, i poświęca, na odpoczynek – znalazł trochę czasu, aby pojawić się w filmie „Na bank się uda”, który miał swoją premierę w połowie sierpnia tego roku.

  Zobacz także  


Obecnie wszystko zdaje się wracać do normy, o czym otwarcie mówi:

Czuję się już lepiej. Odpoczywam w swoim domu w podkrakowskiej miejscowości. Moje ostatnie wyniki badań są obiecujące i wygląda na to, że najgorsze mam już za sobą.

Aktor postanawia poświęcać dużo czasu na uzupełnieniu braków w wiedzy na temat raka prostaty. Chce lepiej radzić sobie ze swoim problemem i zrobić wszystko, aby było już tylko dobrze. Nadal nie traci swojego poczucia humoru:

Z tą samą chorobą zmaga się też Włodzimierz Cimoszewicz, więc nie jestem osamotniony. Staram się czytać różnego rodzaju książki, by wiedzieć coś na temat tej choroby. Raka prostaty ciężko jest wyleczyć, ale nie poddaję się w walce

Bronisławowi Cieślakowi życzymy dużo zdrowia!

Wszystko na temat:

Bronisław Cieślak Aktorzy Nowotwór Kino Seriale Choroba Gwiazdy Celebryci Wszystkie tagiKomentarze: