Pojawiają się pierwsze informacje

Bridgertonowie - spojlery z 2. sezonu! Co czeka Anthony'ego?

Materiały promocyjne serialu

2. sezon serialu "Bridgertonowie" ma krążyć wokół postaci Anthony'ego. Serial to dokładne odzwierciedlenie tego, co w książkach. Tak, jak każda książka skupia się na innej postaci - tak samo dzieje się w serialu. Wiadomym jest, że Anthony i jego miłość będzie wątkiem numer jeden. Ale jak się okazuje - będzie go czekało dużo, dużo więcej. Kilka informacji zdradziła na ten temat Adjoa Andoh. 

Co w 2. sezonie "Bridgertonów"? 

Wiadomo, że gwiazdą 2. sezonu ma być Anthony Bridgerton, który jest grany przez Jonathana Baileya. Jak się okazuje - na barkach Anthony'ego spoczywa całkiem spora odpowiedzialność: 

Jak widać po pierwszym sezonie, on zdecydowanie jest chłopcem, który urodził się, by być księciem, i zmaga się z tą odpowiedzialnością. Istnieje wolność, którą on nie będzie mógł się cieszyć w taki sam sposób. Myślę, że to bardzo interesujący temat, ponieważ nie chodzi tylko o wydawanie za mąż kobiet, to samo dotyczyło mężczyzn. Nie każdy, kto urodził się dziedzicem, tego chce, więc mamy w tej historii prawdziwe napięcie

- zdradziła Adjoa Andoh. 

Aktorka zdradziła, że zupełnie tak samo jak Daphne, Anthony również będzie czuł presję w znalezieniu sobie żony. Jego potencjalną kandydatkę grać będzie Simone Ashley. W serialu wcieli się w postać Kate Sharmy (w oryginale była to Kate Sheffield). 

Na koniec wywiadu Andoh zdradziła: 

Zobaczymy, jak Anthony sobie radzi z tym obowiązkiem i jak się z nim mierzy, zamiast oddać go w ręce młodszego brata Luke'a, co wolałby zrobić

Oprócz tego Adjoa Andoh chciałaby, aby kilka wątków rozwinęło się w innym kierunku, a kilka pojawiało się znacznie częśćiej np. duet Eloise i Penelope.

Zdjęcia do serialu ruszają już w kwietniu, w Londynie. 1. sezon serialu można oglądać na Netflixie. 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO