Zobacz [WIDEO]!

Bridgertonowie - będzie 2. sezon serialu. Jest zapowiedź!

Materiały promocyjne serialu

Już jakiś czas temu informowaliśmy, że najpewniej powstanie 2. sezon serialu "Bridgertonowie". Okazuje się, że to informacja jak najbardziej trafna. Faktycznie - drugi sezon jest już w przygotowaniu. Streamingowy gigant potwierdził, że ekipa wchodzi na plan już na wiosnę i przy okazji postanowił zaprezentować zapowiedź 2. sezonu produkcji. 

Będzie 2. sezon serialu "Bridgertonowie"

Dobra wiadomość dla fanów nowej produkcji Netflixa. Serial "Bridgertonowie" dostał 2. sezon, a już na wiosnę aktorzy wchodzą na plan. Będziemy mogli dalej śledzić losy tej potężnej familii. 

Serial opowiadał nam o losach Daphne Bridgerton, która wkruczyła na, pełną konkurentek, scenę małżeńską Londynu w epoce regencji. Największym marzeniem Daphne jest znalezienie sobie partnera, który będzie ją kochał - chce bowiem powtórzyć sukces rodziców. Jednak kiedy jej brat odrzuca kandydatów - w końcu pod adresem dziewczyny pojawia się seria oszczerstw w gazecie. Do akcji wkracza wtedy książę Hastings, zdeklarowany kawaler, który uznawany jest za najlepszą partię. Choć oboje - zarówno książę, jak i Bridgertonówna - twierdzą, że nie są zainteresowani związkiem, to trudno przeoczyć więź, jaka ich łączy. 

W komunikacie prasowym można przeczytać, że w najnowszej odsłonie sezon towarzyski zostanie zdominowany przez Lorda Anthony'ego Bridgertona. 

Jeśli jesteście ciekawi - zobaczcie zapowiedź wideo nowego sezonu: 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO