Ukrywają się?

Bradley Cooper spotyka się z... Katie Holmes?!

purenetworth.com

Bradley Cooper parę miesięcy temu rozstał się z piękną modelką – Iriną Shayk, z którą doczekał się dziecka. O kłopotach w ich związku mówiło się od czasu, kiedy Cooper zaczął nagrywać „Narodziny gwiazdy”. Łączono go wtedy z Lady Gagą, z którą rzekomo miał romans. Nigdy nie potwierdzili tych plotek, ale nigdy też temu nie zaprzeczyli. Nie zmienia to jednak faktu, że mniej więcej w tym okresie drogi Shayk i Coopera się rozeszły. Teraz okazuje się, że Bradley znalazł sobie nową wybrankę – według „New Weekly” jest nią Katie Holmes, czyli była żona Toma Cruise’a.

Jak to się w ogóle stało, że ich drogi się przecięły i kto odważył się na to, żeby zagaić drugą stronę?

Bradley Cooper i Katie Holmes?

Nie tylko Cooper niedawno się rozstał. Również Katie Holmes jest doświadczona w kwestii nieudanych związków: najpierw, po siedmiu latach małżeństwa, rozstała się z Cruisem z którym doczekała się córki – Suri. Później, jakby się wydawało, znalazła swoją ostoję w postaci Jamiego Foxxa. Jednak i ten związek nie wyszedł, a para rozeszła się w sierpniu.
Wydawałoby się, że mogą wzajemnie zapełnić pustkę, którą mają w swoim życiu. Informator tabloidu opowiedział jak wyglądało ich pierwsze spotkanie:

Mieszkają tylko kilka przecznic od siebie i pewnego dnia wpadli na siebie w lokalnej kawiarni. Katie powiedziała później kilku znajomym, że poprosił o jej numer, ale nie spodziewała się, że coś z tego wyniknie

Informator podał również, że gwiazdorzy rozpoczęli sekretne randkowanie z dala od ciekawskich. Źródło gazety podkreśliło, że bardzo podoba im się to, że nikt ich nie rozpoznaje.

Jak widać – są to początki romansu. Nie zapowiada się więc, żeby Cooper albo Holmes cokolwiek powiedzieli (póki co) na ten temat.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO