× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Brad Pitt i Jennifer Aniston wzięli potajemny ślub? Czy to prawda?

Redakcja Pinbook | 09-04-2019 | skomentuj

Brad Pitt i Jennifer Aniston wzięli potajemny ślub? Czy to prawda?

elle.com

Oceń


Media prześcigają się ostatnio w doniesieniach w sprawie Brada Pitta i Jennifer Aniston. Zagraniczne portale plotkarskie aż huczą od plotek na temat tego, że para... Wzięła potajemny ślub. A zaczęło się dość niewinnie.
Pitt i Aniston byli małżeństwem przez 5 lat, a potem pojawiła się Angelina Jolie - zakochali się w sobie na planie filmu Pan i Pani Smith. Stosunki Brada i Jennifer po rozwodzie znacznie się ochłodziły (i nic dziwnego), ale ostatnio widziany był on na jej imprezie urodzinowej, a potem kilka razy paparazzi przyłapali ich na ponownych spotkaniach. Rzekomym potwierdzeniem tego, że się pobrali jest to, czego dopatrzono się na palcu Aniston - obrączki, której wcześniej tam nie było.

  Zobacz także  


Czy to prawda?

Studzimy entuzjazm. Z pewnością nie, ponieważ w Stanach Zjednoczonych nie można wziąć ślubu, kiedy jest się jeszcze w formalnym związku z inną osobą. A przypominamy - Brad nie rozwiódł się jeszcze z Angeliną. I chyba w najbliższym czasie nic się w tej kwestii nie zmieni, ponieważ batalia trwa od dwóch lat, a Jolie nie zamierza łatwo odpuścić.

Być może Brad i Jennifer jeszcze się zejdą, ale my nie robilibyśmy sobie wielkich nadziei.

Wszystko na temat: