Powrót znanych bohaterów!

Bodyguard Zawodowiec - zwiastun kontynuacji

Już niebawem w kinach pojawi się kontynuacja filmu "Bodyguard Zawodowiec" i ponownie będziemy mogli oglądać w rolach głównych Samuela L. Jacksona oraz Ryana Reynoldsa. W obsadzie zobaczymy również m.in. Salmę Hayek. Film ma nosić nazwę "The Hitman's Wife's Bodyguard". Co dokładnie zobaczymy w kontynuacji hitu z 2017 roku? 

Bodyguard Zawodowiec 2 - zwiastun 

Film ma być kontynuacją filmu z 2017 roku. W poprzedniej części ochroniarz (w tej roli Reynolds) miał za zadanie przetransportować płatnego zabójcę (w tej roli Samuel L. Jackson), mającego zeznawać w Międzynarodowym Trybunale Karnym przeciwko zbrodniarzowi wojennemu odpowiedzialnemu za śmierć tysięcy ludzi. 

Materiały promocyjne filmu

W sequelu ponownie zobaczymy tych samych bohaterów. Jednak tym razem płatny zabójca wynajmie ochroniarza do innego celu - do opieki nad jego małżonką (w tej roli zobaczymy Salmę Hayek), która jest międzynarodową oszustką, która wyrusza w podróż do Włoch. 

Oprócz nich zobaczymy na wielkim ekranie Antonio Banderasa, Morgana Freemana, Franka Grillo ora Toma Hoppera. Ponownie za kamerą filmu stanął Patrick Hughes. 

A oto zwiastun produkcji, która niebawem będzie miała swoją premierę: 

Póki co premiera odbędzie się jedynie w Stanach i zaplanowano ją na 16 czerwca 2021 roku. Polska data premiery nie jest na ten moment znana. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO