Producent odpowiada

Bodyguard - będzie 2. sezon?

W Wielkiej Brytanii pojawił się właśnie 6. sezon serialu "Line of Duty". Od razu fani zaczęli pytać o 2. sezon serialu "Bodyguard", za który odpowiada ta sama ekipa. W 2018 roku pojawił się na BBC i podbił serca Brytyjczyków, a następnie reszty świata, która mogła śledzić losy kontrowersyjnej polityczki Julii i jej ochroniarza Davida na Netflixie. Ale po 2. sezonie ni widu, ni słychu. W końcu producent serii postanowił zabrać w tej sprawie głos. 

Będzie 2. sezon "Bodyguarda"? 

Jed Mercurio, który jest twórcą i showrunnerem serialu, od razu po 1. sezonie mówił, że chciałby kontynuować tę przygodę. Ale dwa lata minęły i nie mamy nic z tego, co mówił. Dlatego nie dziwi pytanie fanów - mamy czekać czy porzucić wszelkie nadzieje? 

Materiały promocyjne serialu

Simon Heath, producent serialu, zapewnił, że w planach jest stworzenie 2. sezonu. Ciężko jednak powiedzieć kiedy to nastąpi. W rozmowie z gazetą "Metro" powiedział: 

"Bodyguard" to duża bestia, którą trzeba będzie złożyć z powrotem. W granicach rozsądku jestem pewny, ze zobaczymy go za jakiś czas 

Jego słowa potwierdza kilka innych osób, które związane są z produkcją. Twierdzą, że "trwają rozmowy", że "są pomysły". W pewnym momencie showrunner serialu w wywiadzie wyznał, że ma aspiracje nawet na cztery sezony "Bodyguarda". Ale póki co - nie ma żadnych konkretów. 

Jeśli brakuje wam "Bodyguarda" - obejrzyjcie sobie "Line of Duty" od tych samych twórców. Nie zawiedziecie się. Produkcja ma w Polsce (póki co) 5. sezonów i dostępna jest na Netflixie. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO