Aktor pokazał wymowne zdjęcie

Orlando Bloom wystąpi w filmie o Królu Tygrysów?

W marcu 2020 roku na Netflixie pojawił się serial dokumentalny „Król Tygrysów”. Przedstawia on losy Joe Exotica, który jest hodowcą dzikich kotów – w tym przede wszystkim tygrysów. Exotic stworzył park, który odpłatnie udostępnił dla turystów. Ekscentryczny właściciel prywatnego zoo organizuje w nim pokazy ze zwierzętami, a śmiałkom pozwala także na bliski kontakt z niebezpiecznymi kotami. Jego przedsięwzięcie ma też jednak swoje mroczne strony i w dokumencie przewijają się liczni narkomani, oszuści, a nawet przywódcy sekt, którzy dzielą nietypową pasję Exotica. Niektórzy nie popierają jednak ich działalności – z właścicielem parku dzikich kotów walczy obrończyni praw zwierząt. Z czasem na jaw wychodzą szokujące fakty, a nawet pojawiają się podejrzenia, że Exotic dopuścił się zlecenia zabójstwa. Wszystko wskazuje na to, że nie tylko koty w jego parku stanowią zagrożenie.

wikipedia.org

Niedługo mają rozpocząć się prace nad filmem biograficznym o Joe Exoticu, który będzie inspirowany serialem dokumentalnym Netflixa.

Idealny do roli

Jak donosi portal „The Sun”, studio 20th Century Fox zaraz po epidemii koronawirusa zamierza nakręcić film o Exoticu, ponieważ pozwoli on na szybkie nadrobienie części strat spowodowanych przez zamknięcie kin. Zdaniem studia jego życie oraz niecodzienna działalność stanowią idealny materiał na scenariusz filmowy:

Prace na planach filmowych zostały zawieszone, ale studio wciąż szuka pomysłów na kolejne projekty, które można zrealizować w mgnieniu oka. „Król Tygrysów” jest idealną podstawą na film. 

Pierwsze dyskusje na temat produkcji filmu już się podobno rozpoczęły. Wszystko wskazuje na to, że jednym z głównych faworytów do roli ekscentrycznego hodowcy dzikich zwierząt został gwiazdor „Piratów z Karaibów”, Orlando Bloom. Informator „The Sun” twierdzi, że producenci „Króla Tygrysów” uważają go za odpowiednią osobę do odegrania tej roli i rozpoczęto już wstępne rozmowy z Bloomem. Aktor ostatnio sam podgrzał atmosferę wokół przyszłego filmu - opublikował na Instagramie przerobione zdjęcie, na którym w miejscu podobizny  Exotica wkleił swoją twarz. Swojego psa przerobił z kolei na tygrysa. Wprawdzie aktor nie skomentował tego zdjęcia, ale większość fanów sądzi, że potwierdził w ten sposób plotki na temat angażu w filmie.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Orlando Bloom (@orlandobloom)Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO