×

Wyszukaj artykuł


Będzie o nim głośno?

"Big Brother": Kamil Lemieszewski zwycięzcą 2. edycji! Kim jest?

Redakcja Pinbook | 16-12-2019 | skomentuj

"Big Brother": Kamil Lemieszewski zwycięzcą 2. edycji! Kim jest?

AKPA

Oceń


W końcu mogli wyjść do ludzi i cywilizacji. Po tylu dniach w zamknięciu – poznaliśmy zwycięzcę programu „Big Brother”. Spośród wszystkich osób, jakie na początku pojawiły się w Domu Wielkiego Brata – tylko jedna osoba mogła wyjść stamtąd ze 100 000 zł, a także nowiutkim samochodem. Spośród trójki finalistów – Kamila Lemieszewskiego, Martyny Lewandowskiej i Wiktora Stadniczenko – trzeba było zdecydować kto będzie największym wygranym. I nagle wszystko stało się jasne.

  Zobacz także  


Zwycięzcą programu „Big Brother 2” został… Kamil. Internautom nie do końca podoba się to zwycięstwo.

Kamil Lemieszewski – kim jest?

Kamil jest 36-letnim łodzianinem, który skończył studia medyczne. Ma za sobą jednak imponującą karierę aktorską, ale imał się również wielu innych rzeczy. Był dyrektorem artystycznym i kreatywnym w największych agencjach reklamowych w Polsce, prowadził projekty teatralne, był reżyserem castingowym, współpracował przy tworzeniu reklam. Ma również własną firmę, w której decydował się zatrudniać ludzi, którzy pojawiali się w lokalnych parkach. Zanim jednak zaczął pojawiać się na scenie – musiał podjąć się wielu innych zadań. Pracował nawet w cyrku, gdzie przypadła mu rola clowna. Lemieszewski prowadzi swój profil na Instagramie, a także kanał na YouTube. Co i rusz przybywa tam nowych obserwatorów.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Kamil wygrywa program🥇 #bb #bb2019 #wielkibrat #player

Post udostępniony przez Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7)

Internauci nie do końca są zadowoleni z werdyktu. Twierdzą, że wszystko było ustawione i że „stacji odbije się to czkawką”. No cóż… My i tak gratulujemy!


Wszystko na temat:

Big Brother Celebryci Show-biznes TVN Programy telewizyjne Wszystkie tagiKomentarze: