Akcja na 25-lecie sklepu

Biedronka rozdaje paczki dla rodzin z małym dzieckiem ZA DARMO

Zdjęcie poglądowe

Biedronka postanowiła zrobić prawdziwą niespodziankę dla maluchów, które przyszły na świat na początku tego roku. Sieć sklepów i firma Dada chcą podarować dzieciom darmową wyprawkę. Jedyne, co musi zrobić każda młoda mama, to wypełnić formularz, który uprawnia do otrzymania takich najpotrzebniejszych akcesoriów. Poczta Polska, która weszła z Biedronką we współpracę, będzie te paczki dostarczała mamusiom i maluchom bezpośrednio do domu.

Akcja zorganizowana została ze względu na 25-lecie sieci Biedronki w Polsce. Sklep postanowił, że będzie świętował ten moment z maluchami i ich rodzicami.

Darmowe paczki od Biedronki

W oficjalnym komunikacie sieci sklepów Biedronka można przeczytać:

Ważna informacja dla Mamy i Taty! Jeśli w tym roku powitaliście lub powitacie maluszka, otrzymacie od Dada paczkę powitalną. Znajdziecie w niej pieluszki, chusteczki nawilżane i patyczki, które pomogą Wam w codziennej pielęgnacji. Dada życzy Wam samych pięknych chwil razem! Zarejestrujcie się już dziś na www.dadaclub.pl. Prezent nadejdzie pocztą

W pakiecie powitalnym znajdą się pieluszki, chusteczki nawilżane czy patyczki do pielęgnacji malucha:

Nowe pieluszki Extra Care z technologią superchłonnych kanalików, które dwukrotnie szybciej wchłaniają wilgoć, gwarantując spokojny sen w nocy oraz nieprzerwaną zabawę w dzień w rozmiarze 2 mini (3-6 kg), chusteczki nawilżane Dada Sensitive do skóry wrażliwej oraz patyczki higieniczne Dada w 100 proc. wykonane z bawełny

Udział w akcji jest w 100% darmowy, ale firma ma zamiar bronić się przed fałszywymi zamówieniami. Oprócz podania płci, imienia i daty narodzin malucha, należy podać również numer aktu jego urodzenia. To dane, które wpisuje się w formularzu podczas rejestracji na stronie Dada Club.

Akcja promocyjna rozpoczęła się 3 lutego i potrwa do końca roku lub do wyczerpania zapasów paczek powitalnych.
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO