×

Wyszukaj artykuł


6 osób rannych

Białka Tatrzańska – wybuch gazu w hotelu

Redakcja Pinbook | 07-11-2019 | skomentuj

Białka Tatrzańska – wybuch gazu w hotelu

Fotografia ilustracyjna

Oceń


Około 7 rano doszło do wybuchu gazu w jednym z hoteli znajdujących się w Białce Tatrzańskiej. Do zdarzenia doszło prawdopodobnie w kuchni jednego z obiektów. W jego wyniku poszkodowanych zostało 6 osób – 3 zostały poważnie ranne. Na miejscu interweniowało osiem zastępów straży pożarnej. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Białka Tatrzańska jest jedną z najchętniej wybieranych górskich miejscowości. Co roku odwiedzają ją tysiące turystów.

  Zobacz także  

Video dnia:Służby postarają się teraz ustalić co było przyczyną wybuchu. Wiadomo, że doszło do niego w kuchni jednego z hoteli. W jego wyniku budynek został uszkodzony – nadzór budowlany stwierdzi, czy nadaje się on do dalszego wykorzystywania.

6 osób poszkodowanych

Wstępnych informacji dotyczących zdarzenia udzielił dla Radia ZET dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Wszyscy poszkodowani w zdarzeniu są pracownikami hotelu. W wyniku wybuchu rannych zostało 6 osób. Trzy z nich mają poparzenia II i III stopnia. Z budynku ewakuowano bezpiecznie 26 osób. 


Wszystko na temat:

Wiadomości Wybuch Białka Tatrzańska Wszystkie tagiDodaj komentarz