Wybuchowa biografia?

Better Man - powstanie film o Robbiem Williamsie

flickr.com

Robbie Williams już jako 16-latek zdobywał sławę i popularność, jeszcze w boysbandzie o nazwie Take That. Po odejściu z zespołu zdecydował się na karierę solową i szybko zdobył wielką popularność, dostając się na sam szczyt popularności. Wydał 12 albumów, 11 z nich osiągało szczyty list przebojów w Wielkiej Brytanii, a 6 z nich wylądowało w zestawieniu najlepiej sprzedających się albumów wszech czasów. Teraz doczeka się filmu o sobie. 

Biografia o Robbiem Williamsie 

Michael Gracey zobaczył w Williamsie doskonały materiał na film. Reżyser "Króla rozrywki" postanowił stworzyć o nim film, który łączyć miał by realizm i fantazję. Reżyser podkreśla, że ten film będzie inny niż wszystkie biografie o muzykach, jakie powstały do tej pory. 

W rozmowie z Deadline zdradził nieco o swoim pomyśle, ale zachowując odpowiednią dozę tajemniczości:

To, jak przedstawimy Robbiego w filmie, jest ściśle tajne. Chcę zrobić to w bardzo oryginalny sposób. Pamiętam, jak chodziłem do kina jako dziecko, i były takie filmy, które rozwalały mi mózg i sprawiały, że myślałem sobie - Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałem. Chcę, by publiczność miała takie same odczucia. 

Zdradził jednak, że ma być to musical, który opowie o geniuszu Williamsa i jego drodze na sam szczyt. Reżyser chce się skupić głównie na zdobywaniu przez niego sławy i tym, co zrobiła ona 16-latkowi z psychiką i emocjonalnością. 

Scenariusz powstał po wielu rozmowach z Williamsem w jego domowym studio. W spisaniu ich Graceyowi pomogli początkujący scenarzyści - Oliver Cole i Simon Gleeson. Producentami, oprócz reżysera "Króla Rozrywki", zodtali Jules Daly i Craig McMahon. 

Zdjęcia do filmu ruszą latem 2021 roku. 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO