Zaskoczeni?

Będzie kontynuacja filmów "After"- powstanie "After 3" i "After 4"

Materiały promocyjne filmu

Pierwsza część „After” stała się niezwykle popularna, więc na fali powstał również „After 2”, który ledwo co wszedł do kina. Jak można się spodziewać - on również zostanie obejrzany wiele razy, a co za tym idzie, przyniesie twórcom sporo pieniędzy. Dlatego właśnie nie powinno nikogo dziwić to, że seria ekranizacji z cyklu „After” autorstwa Anny Todd będzie kontynuowana. Czas na ekranizację dwóch kolejnych części. 

 

„After” - będzie kontynuacja 

Po dwóch filmach przyszedł czas na kolejne - zekranizowane zostaną kolejne książki z serii o tytule „After We Fell” oraz „After Ever Happy”. 

After” to opowieść o dość burzliwym związku studentki Tessy z buntowniczym Hardinem. Film, mimo nieprzychylnych komentarzy krytyków, stał się prawdziwym hitem. Przy budżecie wynoszącym zaledwie 14 milionów dolarów, zarobił na całym świecie około 70 milionów dolarów. Do tego momentu film otworzył się w kilku europejskich krajach i już zarobił ponad 10 milionów dolarów. 

Za kamerą, w obydwu produkcjach, stanie Castille Landon, przejmując tę pracę po Jenny’m Gage’u i Rogerze Kumble’u, którzy reżyserowali, odpowiednio, pierwszą i drugą część. 

Wybieracie się do kina, aby obejrzeć „After We Collided”? 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO