×

Wyszukaj artykuł

Nie obyło się bez pewnego zamieszania

David i Victoria Beckham ochrzcili swoje dzieci. Rodzicami chrzestnymi zostały same sławy

Redakcja Pinbook | 24-12-2019 | skomentuj

David i Victoria Beckham ochrzcili swoje dzieci. Rodzicami chrzestnymi zostały same sławy

mirror.co.uk

OceńBeckhamowie już od od dłuższego czasu planowali chrzest swoich dzieci, 14-letniego Cruza oraz 8-letniej Harper. Para, która uchodzi za jedno z najbardziej zgranych małżeństw show-biznesu, tym razem jednak nie we wszystkim się ze sobą zgadzała, co znacznie utrudniało przygotowania do tej ważnej uroczystości. Problemy wystąpiły podczas ustalania listy gości, na której David chciał umieścić partnerkę swojego ojca, Hilary Meredith, która przyszłaby ze swoją córką, 27-letnią Charlotte. Victorii nie odpowiadała obecność tej drugiej, gdyż uważała, że nie należy ona do grona bliskich osób.

  Zobacz także  


Meredith ostatecznie zaproszono na chrzest, ale nie zezwolono na udział w nim jej córce. Spowodowało to konflikt między Victorią a ojcem Davida, Tedem.

Uroczystość

Pomimo tych nieprzyjemnych okoliczności, chrzest Cruz i Harpera odbył się bez większych przeszkód. Uczestniczyła w nich cała plejada gwiazd. Rodzicami chrzestnymi dwójki dzieci zostali: modelka i aktorka Eva Longoria, piosenkarz Marc Anthony, fryzjer brytyjskich celebrytów Ken Paves oraz agent sportowy David Gardner. Wśród zaproszonych gości znajdowały się też takie sławy, jak Elton John i Liv Tyler. Victoria podziękowała wszystkim po uroczystości na Instagramie:

Nie mogłabym być bardziej dumna z moich dzieci i wdzięczna mojej rodzinie i najwspanialszym rodzicom chrzestnym. Kochamy Was @evalongoria, @kenpaves, @marcanthony i @davidgardner

 

  Zobacz także  


Swoją nową rolę matki chrzestnej skomentowała również wzruszona Eva Longoria, która napisała na swoim profilu:

Jaki to zaszczyt służyć jako matka chrzestna najsłodszej dziewczynce na świecie! Kocham Cię Harper Seven.

Ładnie prezentowały się dzieci Beckhamów na własnym chrzcie?

Wszystko na temat:

Victoria Beckham David Beckham Dzieci Gwiazdy Celebryci Wielka Brytania Instagram Wszystkie tagiKomentarze: