×

Wyszukaj artykuł


Szpital w Monachium

Bayern reaguje na kontuzje – kolejny Hiszpan w Bawarii?

Redakcja Pinbook | 30-10-2019 | skomentuj

Bayern reaguje na kontuzje – kolejny Hiszpan w Bawarii?

as.com

Oceń


O dużym pechu może mówić drużyna Bayernu Monachium. Z kontuzjami borykają się jej podstawowi zawodnicy defensywni - Niklas Süle i Lucas Hernández. Drobny uraz zgłosił ostatnio także hiszpański defensywny pomocnik Javi Martínez. Wyniki Mistrzów Niemiec w tej chwili oparte są na silnej ofensywie, którą ratuje fenomenalna forma Roberta Lewandowskiego. Bayern traci jednak punkty i nic dziwnego, że już przed zimowym okienkiem transferowym mówi się o potencjalnych wzmocnieniach w drużynie Bawarczyków. 

  Zobacz także  


Dziennik AS informuje, że na celowniku drużyny z Niemiec znalazł się utalentowany hiszpański defensor z Athletic Bilbao. Byłby to kolejny zawodnik z Półwyspu Iberyjskiego – w składzie znajdują się już wspomniany wcześniej Javi Martinez i Thiago. 

Kogo chce kupić Bayern?

Uwagę skautów Bayernu przykuł Unai Núñez – 22-letni środkowy obrońca z Hiszpanii. Utalentowany piłkarz miałby być realnym wzmocnieniem defensywy Bawarczyków – według informacji AS, Mistrz Niemiec już zaczął poważne starania o możliwość zatrudnienia utalentowanego piłkarza. Zadanie może nie być jednak proste – o transfer obrońcy postarają się bowiem angielskie ekipy Arsenalu i Evertonu. Portal Transfermakrt wycenia Hiszpana na 15 milionów euro.


Wszystko na temat:

Sport Piłka nożna Bundesliga Robert Lewandowski Wszystkie tagiKomentarze: