Idealne na czas pandemii?

"Bastion" - serial na podstawie powieści Kinga

Materiały promocyjne książki

Serialowa adaptacja książki Stephena Kinga o tytule "Bastion" właśnie doczekała się oficjalnego trailera! Został on zaprezentowany na wirtualnym New York Comic Con. Serial będzie opowiadał historię ludzkości, która musi odbudować się po ogromnej zarazie. Grupa ocalałych skupia się wokół 108-letniej Abagail. Ich prawdziwym koszmarem okazuje się nowy człowiek, który pojawi się w ich życiu - mowa o Randallu Flaggu, który posiada niezywkłe moce. 

 

Serial "Bastion" 

Już kiedyś pojawił się serial na podstawie tej książki. Niestety, niewiele osób wspomina go dobrze. Liczą więc na to, że tym razem będzie lepiej. Podobno King zachwycony jest tym, jak wygląda produkcja. 

W serialu zobaczymy między innymi Alexandra Skarsgarda, Whoopi Goldberg, Amber Heard czy Odessę Young. Oprócz tego wiele innych, znanych nazwisk. Zobaczcie trailer nowej produkcji na podstawie książki Kinga: 

Premiera została zaplanowana na 12 grudnia 2020 roku. Serial będzie składał się z 9 odcinków, pełnych akcji i różnych wątków. 

Powieść Kinga pojawił się w 1978 roku. Autor współpracuje przy serialowej adaptacji i na potrzeby produkcji - postanowił zmienić zakończenie, a także przygotował nowy epilog. 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO