×

Wyszukaj artykuł

Odejdzie z serialu?

„M jak miłość” - Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży! Losy jej bohaterki potoczą się teraz inaczej

Redakcja Pinbook | 06-05-2020 | skomentuj

„M jak miłość” - Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży! Losy jej bohaterki potoczą się teraz inaczej

AKPA

OceńKilka dni temu Barbara Kurdej-Szatan potwierdziła, że jest w ciąży. Będzie to już drugie dziecko aktorki i jej męża Rafała Szatana – od 2012 roku są bowiem szczęśliwymi rodzicami córki Hani. Okazuje się, że gwiazda jest już w piątym miesiącu ciąży. W rozmowie z Plejadą zdradziła też, że zna już płeć dziecka, ale na razie nie chce jej jeszcze ujawniać światu. W związku z ciążą Barbary Kurdej-Szatan, fani natychmiast zaczęli się zastanawiać, jak potoczą się dalsze losy granej przez nią postaci w serialu „M jak miłość". Pojawiły się także plotki, że aktorka odejdzie z produkcji.

  Zobacz także  


Przypominamy, że Barbara Kurdej-Szatan w serialu „M jak miłość” od lat odgrywa postać Joanny Chodakowskiej. Obecnie jest ona singielką, ale wciąż uczucia żywią do niej Leszek oraz Michał. Joanna zawsze skłaniała się do tego drugiego mężczyzny.

Jak potoczą się losy Joanny?

Sezon serialu „M jak miłość”, który jest obecnie emitowany na antenie TVP, został nagrany z wyprzedzeniem, jeszcze przed pandemią koronawirusa. Aktorzy z powodu epidemii na razie mają przerwę od pracy na planie. Wiadomo już, że Barbara Kurdej-Szatan będzie się pojawiać w serialu aż do ostatniego odcinka sezonu, który zostanie wyemitowany przed wakacjami. Zgodnie z informacjami otrzymanymi przez Plejadę od osoby z produkcji serialu, w odcinkach, które ukażą się już po wakacjach, zajdą poważne zmiany w życiu granej przez Barbarę Kurdej-Szatan serialowej Joanny Chodakowskiej. Okazuje się, że bohaterka również zajdzie w ciążę:

Joanna najpierw będzie źle się czuła. Potem zrobi test ciążowy i okaże się, że uzyskała pozytywny wynik. Wątek będzie się rozwijał, a wszystko to już od września w premierowych odcinkach „M jak miłość”.

Wszystko wskazuje na to, że fani aktorki mogą odetchnąć z ulgą. Gwiazda na razie nie zamierza opuścić obsady serialu „M jak miłość”.


Wszystko na temat:

Barbara Kurdej-Szatan M jak miłość Seriale Telewizja Gwiazdy Aktorka Ciąża Wszystkie tagiKomentarze: