Obejrzycie?

Bal - Netflix pokazał zwiastun do filmu ze Streep i Kidman

Materiały promocyjne filmu

Już niebawem na Netflixie pojawi się adaptacja broadwayowskiego musicalu o tytule "Bal". Film opowiada historię pewnej nastolatki - Emmy Nolan - która pochodzi z małej miejscowości i po prostu pragnie być sobą. Bardzo chce iść na bal szkolny ze swoją dziewczyną Alyssą. Niestety, mimo pozytywnej decyzji dyrektora - nie może, ponieważ sprzeciwia się temu rada rodziców i nauczyciele. Ale kto wie? Może jej los się odmieni?

Bal - zwiastun 

W filmie będziemy mogli zobaczyć m.in. Meryl Streep czy Nicole Kidman. One, wraz ze swoimi partnerami będą chcieli zrobić wszystko, aby to dziewczynie umożliwić (oczywiście po wielu innych wątkach, które są w filmie istotne). 

Reżyserem filmu "Bal" jest Ryan Murphy. To adaptacja broadwayowskiego musicalu, który został niegdyś nominowany do nagrody Tony. Scenariuszem zajmowali się Bob Martin i Chad Beguelin. 

Netflix opublikował właśnie oficjalny, polski zwiastun filmu, który na platformie pojawi się już 11 grudnia. Jak głosi hasło - "Każdy zasługuje na dobrą zabawę". I oby każdy z nas dobrze bawił się, kiedy będzie oglądał tę produkcję: 

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO