×

Wyszukaj artykuł


Momentalnie wyprzedała cały nakład

Erykah Badu wyprodukowała kadzidło o zapachu... własnej waginy

Redakcja Pinbook | 26-02-2020 | skomentuj

Erykah Badu wyprodukowała kadzidło o zapachu... własnej waginy

mirror.co.uk

Oceń


Erykah Badu jest nieprzeciętną i dość ekscentryczną amerykańską piosenkarką, która słynie ze swojego zamiłowania do niecodziennych eksperymentów. Charyzmatyczna artystka występuje nie tylko na deskach muzycznej sceny, ale pojawiła się także w paru filmach, takich jak „Blues Brothers 2000” czy „Wbrew regułom”. Wypuściła także swoją autorską linię perfum. Tym razem jednak wokalistka zabrała się za zupełnie inny projekt – ruszyła ze sprzedażą kadzideł o zapachu swojej własnej waginy.

  Zobacz także  

Video dnia:Pomysł Erykah Badu nie jest jednak wcale tak nowatorski, jak się może wydawać. Już wcześniej aktorka Gwyneth Paltrow stworzyła świeczki do aromaterapii o zapachu swoich narządów rodnych. Jej produkt również cieszył się ogromną popularnością wśród klientów.

Zobacz także: Utwory Erykah Badu

Kadzidełka

Nowe kadzidła stworzone przez piosenkarkę noszą nazwę Badu Pussy Premium Incense. Artystka nie ograniczyła się jedynie do ich sprzedaży, ale także ujawniła, jak wyglądał proces ich produkcji:

Miejska legenda mówi, że moja c*pka zmienia mężczyzn. Ci, w których się zakochała i zakochali się we mnie zmieniali swoją pracę i całe życie. Pocięłam wiele par moich używanych majtek. Spaliłam je. Powstał z tego popiół. Ludzie zasługują na ten produkt.

Jedno pudełko owych kadzidełek kosztuje aż 50 dolarów. Jeśli jednak ktoś jeszcze chce je nabyć, może go spotkać niemałe rozczarowanie – wszystkie sztuki zostały wyprzedane w zaledwie kilka godzin. Erykah Badu poinformowała o tym na Twitterze:

Najszybciej sprzedająca się c*pka na południu???!

Kupilibyście kadzidełka o zapachu waginy wokalistki?


Wszystko na temat:

Gwiazdy Muzyka USA Twitter Wszystkie tagiDodaj komentarz