×

Wyszukaj artykuł


Zagra ją Rosario Dawson?

Ashoka Tano pojawi się w 2. sezonie „The Mandalorian”

Redakcja Pinbook | 24-03-2020 | skomentuj

Ashoka Tano pojawi się w 2. sezonie „The Mandalorian”

youtube.pl/wikipedia.org

Oceń


Osadzony w świecie „Gwiezdnych wojen” serial „The Mandalorian” cieszy się ogromną i wciąż rosnącą popularnością. Produkowany jest przez Disneya od 2019 roku. Okazuje się, że twórcy postanowili włączyć do grona jego postaci bohaterkę animowanego serialu „Wojna klonów”, Ashokę Tano. To pierwszy raz, gdy zobaczymy ją w produkcji live-action. Tano to tortugańska Jedi, która była padawanką Anakina Skywalkera. Jej głos pojawił się do tej pory w filmie „Skywalker. Odrodzenie”. Pojawienie się tej postaci w wersji aktorskiej z pewnością będzie niezła gratką dla fanów uniwersum „Gwiezdnych wojen”.

  Zobacz także  

Video dnia:Na razie informacje o włączeniu postaci Ashoki Tano do 2. sezonu „The Mandalorian” nie są oficjalnie potwierdzone przez wytwórnię Lucasfilm. Pochodzą jednak od wiarygodnych źródeł skupionych wokół niej.

Kto zagra Ashokę?

Jak podaje Slash Film, Ashokę Tano najprawdopodobniej zagra Rosario Dawson. Aktorka ta już od dluższego czasu była wybierana przez fanów uniwersum do zagrania aktorskiej wersji postaci. Jednak na oficjalne potwierdzenie tych informacji trzeba jeszcze poczekać ze strony Disneya.

Jak donosi Variety, drugi sezon „The Mandalorian” ma być udostępniony na platformie Disney + jesienią 2020 roku. Jego akcja rozgrywać się będzie w okresie po upadku Imperium i przed pojawieniem się Pierwszego Przylądku. Głównym bohaterem sezonu będzie Mando, grany przez Pedro Pascala. Przemierzać on będzie odległe rejony galaktyki znajdujące daleko od Nowej Republiki.


Wszystko na temat:

Seriale Aktorzy Aktorka Rosario Dawson Gwiezdne wojny Zapowiedź Gwiazdy Wszystkie tagiDodaj komentarz