×

Wyszukaj artykuł

Kto ją odrzucił?

Jedna z piosenek Ariany Grande była przeznaczona dla kogoś innego. O który utwór chodzi?

Redakcja Pinbook | 20-12-2019 | skomentuj

Jedna z piosenek Ariany Grande była przeznaczona dla kogoś innego. O który utwór chodzi?

wallpaperstream.com

OceńAriana Grande to ulubienica wszystkich nastoletnich fanek – zresztą nie tylko, bo jej repertuar stał się znacznie dostępniejszy również dla ludzi z innych grup wiekowych. Czego nie dotknie to jest pewność, że będzie to hitem. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek młodego pokolenia. Ale aż ciężko uwierzyć w jedną rzecz – jedna z piosenek, najpopularniejszych w jej repertuarze, wcale nie miała być dla niej. Zaskoczeni?

  Zobacz także  


O jaką piosenkę chodzi i kto miał ją wykonywać? Będziecie w szoku!

To nie miało być dla Ariany Grande?

Miliony fanów na całym świecie z wypiekami na policzkach czekają na nowe produkcje Grande, a jednocześnie chętnie kupują wszystkie jej płyty. I trwa to od debiutu, czyli od roku 2013, kiedy to na rynku pojawiła się jej pierwsza składanka z hitami. Wiele gwiazd popu chce z nią nagrywać, bo czego Grande nie dotknie – zamienia się w złoto.
Okazuje się, że jeden utwór z płyty „Sweetener” wcale nie był przeznaczony dla niej i zaśpiewać miała go zupełnie inna gwiazda. Chodzi dokładnie o „God is a woman”, który traktuje o kobiecie silnej i niezależnej. Bardzo szybko singiel wpadł na wszelkie możliwe listy przebojów, plasując się na wysokich miejscach.

Chociaż teraz ciężko sobie wyobrazić aby śpiewał to ktoś inny – to faktycznie tak miało być. Camila Cabello zdradziła, że miała to być piosenka dla niej. Trafiła do niej, ona nawet dopisała zwrotki, ale ostatecznie zrezygnowała i odesłała go. Później trafiło to do Ariany i już wiemy co się z tym stało – stało się hitem! Cabello nie żałuje jednak swojej decyzji.

  Zobacz także  


To nie pierwszy raz kiedy jedna z gwiazd odrzuca jakąś piosenkę, a inna robi z niej prawdziwą muzyczną perłę. Było tak z „Umbrella”, które było przeznaczone dla Spears, a później trafiło do Rihanny. Również podobna sytuacja miała miejsce z utworem „Telephone”, które ostatecznie wykonała Gaga. Co najciekawsze – znowu odrzuciła to Spears. Królowa odrzucania dobrych hitów?

Sprawdź też Teksty Piosenek Ariana Grande

Wszystko na temat:

Ariana Grande Celebryci Show-biznes Gwiazdy Camila Cabello Wszystkie tagiKomentarze: