×

Wyszukaj artykuł

Kto w niej zagra?

Antoine Griezmann ma własną drużynę e-sportową! Poznaliśmy pierwsza dywizję

Redakcja Pinbook | 01-02-2020 | skomentuj

Antoine Griezmann ma własną drużynę e-sportową! Poznaliśmy pierwsza dywizję

Fotografia poglądowa

Oceń



Od kilku lat e-sport coraz wyraźniej przelata się ze sportem – według wielu ekspertów można je już nawet traktować na równi. Nie od dziś znana jest także słabość wielu sportowców do wirtualnej rozrywki. Najbardziej widoczne jest to wśród piłkarzy – wśród zapalonych graczy warto wymienić chociażby piłkarzy takich jak: Ciro Immobile, Ousmane Dembele czy Zlatan Ibrahimovic. Rozrywki w ulubionych tytułach nie odmawia sobie także gwiazda FC Barcelony i reprezentacji Francji - Antoine Griezmann, który niedawno ogłosił powstanie swojej własnej drużyny e-sportowej.

  Zobacz także  


Napastnik powołał niedawno do życia drużynę Grizi Esports, która docelowo ma występować w kilku multiplayerowych tytułach.

Griezman stworzy potentata?

W ramach drużyny powstała już nawet pierwsza dywizja, która będzie się mierzyć w grze Rainbow Six. W jej skład weszło czterech reprezentantów Francji: Nolan "Joghurtzz" Crouzery, Gaël "Liven" Gruyere, David "sNKy" Khalfa oraz Jordan "Quaal" Leroy. Prawdopodobnie pozostałe dywizje także zostaną uzupełnione przez zawodników Trójkolorowych. Grizi Esport docelowo będzie mieć swoje drużyny w League of Legends, FIFA, Fortnite i Counter Strike: Global Offensive. Nie jest to pierwszy taki projekt – swoją drużynę ma chociażby Mesut Özil. 






Wszystko na temat:

Gry Sport E-sport Antoine Griezmann Wszystkie tagi



Komentarze: