×

Wyszukaj artykuł

Przyjaciółka zdradza

Anna Lewandowska zna już płeć dziecka?

Mateusz | dnia: 25-11-2019 | skomentuj

Anna Lewandowska zna już płeć dziecka?

AKPA

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Anna i Robert Lewandowscy niedawno ogłosili światu radosną wiadomość – para spodziewa się drugiego dziecka.  Ich córeczka skończyła niedawno 2 lata – wkrótce Klara będzie miała rodzeństwo. Fani od momentu ogłoszenia ciąży spekulują, jakiej płci będzie dziecko. „Flesz” podaje, że rąbka tajemnicy uchyliła przyjaciółka Lewandowskiej. Miała ona przekazać informację, którą uzyskała od samej przyszłej mamy.

  Zobacz także  


O ciąży trenerki świat dowiedział się 6 listopada. Robert Lewandowski po strzelonej bramce wykonał charakterystyczną celebrację – włożył piłkę pod koszulkę i ssał kciuk. Była to jednoznaczna informacja – będzie drugie dziecko. Do małżeństwa zaczęły spływać gratulacje z całego świata.

Wszystko jasne?

Wiele wskazuje na to, że Klara doczeka się siostrzyczki. Robert będzie więc wówczas dumnym tatusiem dwóch córek. Niepotwierdzone informacje pochodzą od znajomej Anny Lewandowskiej:

Ania pochwaliła się jednej z bliskich przyjaciółek, że spodziewa się dziewczynki – powiedziała „Fleszowi”.

Nie jest to jednak informacja potwierdzona. Wszystko stanie się jasne dopiero w przyszłym roku – wówczas rodzina Lewandowskich się powiększy.

Anna Lewandowska profil - Zobacz


Wszystko na temat:

Gwiazdy Anna Lewandowska Robert Lewandowski Ciąża Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz