×

Wyszukaj artykuł

Gratulujemy!

Anna Lewandowska odebrała w Berlinie prestiżową nagrodę „Lifestyle International”!

Redakcja Pinbook | 18-11-2019 | skomentuj

Anna Lewandowska odebrała w Berlinie prestiżową nagrodę „Lifestyle International”!

instagram.com/annalewandowskahpba

OceńŻona Roberta Lewandowskiego pomimo swojej ciąży nie rezygnuje ze zwykłych aktywności. Dalej trenuje twierdząc, że ciąża to stan, który nie powinien kojarzyć się z chorobą i w którym równie ważne jest utrzymanie formy. Celebrytka swoje słowa przeradza w praktykę i pełno jej nie tylko na treningach, ale także na różnych show-biznesowych eventach. Ostatnio zawitała na gali „Place to B” w Berlinie, na której otrzymała nagrodę w kategorii "Lifestyle International". Wyróżniona fit-bloggerka nie omieszkała podzielić się na Instagramie relacją z wydarzenia:

To był wielki zaszczyt otrzymać nagrodę - The International Lifestyle Award. Dziękuję, że moja praca zostala doceniona również za granicą. To był wyjątkowy wieczór, gdzie poznałam wiele wspaniałych osób. Kocham swoją pracę.

Ciążowy brzuszek nie przeszkodził jej w przybraniu eleganckiej stylizacji. Wystąpiła na gali w połyskującej garsonce z dwurzędową marynarką z kolekcji Yves Saint Laurent. Do kompletu dobrała rajstopy w delikatne groszki.

 

  Zobacz także  


Ładnie się prezentowała?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Evening in Berlin🌠. Nominated for the International Lifestyle Award. #style #YSL #award #annalewandowska #passion #lovemyjob #berlin

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)


Wszystko na temat:

Anna Lewandowska Berlin Niemcy "Lifestyle International" Wszystkie tagiKomentarze: