Wrócą do siebie?

Jennifer Aniston i Brad Pitt przyłapani na czułych objęciach [FOTO, WIDEO]

twitter.com/vtusx

Minęło już 15 lat, od kiedy Jennifer Aniston rozstała się z Bradem Pittem. Ich rozwód przebiegał w dość nieprzyjemnych okolicznościach romansu Pitta z Angeliną Jolie, którą poznał na planie filmu „Pan i Pani Smith”. Od czasu rozstania, które było boleśnie odczuwane szczególnie przez Aniston, oboje w miarę możliwości unikali wszelkich możliwych spotkań. Dopiero po późniejszym rozwodzie aktora z Angeliną, stosunki Brada z Jennifer zaczęły ulegać stopniowej poprawie. Pawdziwy przełom w ich relacjach nastąpił za to w niedzielę, podczas gali rozdania Nagród Gildii Aktorów Ekranowych (SAG Awards), na której oboje otrzymali statuetki.

Jennifer Aniston otrzymała nagrodę za rolę kobiecą w serialu „The Morning Show”, a Brad Pitt za rolę w filmie „Pewnego razu… w Hollywood” Quentina Tarantino.

Czułe spotkanie

Kiedy Aniston odbierała swoją nagrodę, Pitt zatrzymał się przed zamieszczonym za kulisami ekranem, aby obejrzeć jej przemówienie. Gdy już oboje odebrali statuetki, para aktorów spotkała się za kulisami. Tam niespodziewanie czule się do siebie przytulili, gratulując sobie nawzajem zdobytych nagród. Ten niezwykły moment został uchwycony przez czujnego fotografa. Był to pierwszy raz od 15 lat, kiedy dane było oglądać podobną scenę z udziałem byłych małżonków. Nic więc dziwnego, że od razu pojawiły się głosy fanów sugerujące, że para powinna do siebie wrócić.


Myślicie, że dadzą sobie drugą szansę?
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO