×

Wyszukaj artykuł

25 lat dla pedofila

Animator kultury z Bydgoszczy skazany

Redakcja Pinbook | 07-11-2019 | skomentuj

Animator kultury z Bydgoszczy skazany

Fotografia poglądowa

OceńPrawomocny wyrok usłyszał animator kultury z Bydgoszczy. Mężczyźnie udowodniono ponad 30 przestępstw pedofilskich. Wcześniej zapadł w tej sprawie wyrok sądu pierwszej instancji – wówczas odwołał się jednak od niego obrońca mężczyzny. Ostatecznie sąd przychylił się do wniosku prokuratora o zaostrzenie kary. Mężczyzna ponadto zostanie umieszczony w zakładzie psychiatrycznym dla sprawców przestępstw z zaburzeniami seksualnymi.

  Zobacz także  


Marek M. dopuszczał się przestępstw pedofilskich w okresie od sierpnia 2015 do października 2016 roku. Jego ofiarami padło siedmiu chłopców w wieku od 6 do 12 lat i jedna kilkuletnia dziewczynka.

Prawomocny wyrok

Ostatecznie mężczyźnie udowodniono 35 przestępstw pedofilskich. RMF FM podaje, że odurzał on swoje ofiary. Miał on także uwieczniać swoje postępowanie za pomocą telefonu komórkowego. Postawiono mu między innymi zarzuty seksualnego wykorzystania małoletnich oraz podstępnego doprowadzania małoletnich do obcowania płciowego. W jego mieszkaniu znaleziono natomiast pornografie dziecięcą. 

Źródło: wp.pl


Wszystko na temat:

Wiadomości Bydgoszcz Pedofil Wszystkie tagiKomentarze: