× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Przepisy Radio Rekordy
×

Wyszukaj artykuł


Andrzej Duda spotka się z Donaldem Trumpem

Redakcja Pinbook | 10-05-2019 | skomentuj

Andrzej Duda spotka się z Donaldem Trumpem

euractiv.pl

Oceń

Prezydent Polski Andrzej Duda wraz z małżonką  Agatą Kornhauser-Duda otrzymali oficjalne zaproszenie od prezydenta Stanów Zjednoczonych – Donalda Trumpa. Wizyta polskiej delegacji w Waszyngtonie prawdopodobnie będzie miała miejsce już w czerwcu. O szczegółach wizyty ma poinformować strona amerykańska.

  Zobacz także  


Szef prezydenckiego gabinetu Krzysztof Czerski potwierdził te informacje, zaznaczając jednocześnie, że Andrzej Duda planował wizytę gospodarczą w Stanach Zjednoczonych już wcześniej. Być może uda się zorganizować jedną wizytę, która pozwoli zrealizować zarówno spotkanie w Waszyngtonie, jak i rozmowy w aspekcie gospodarczym. Szczerski zasugerował, że jednym z tematów rozmów może być inicjatywa Trójmorza – inicjatywy gospodarczo-politycznej, która obejmuje wiele krajów europejskich.

  Zobacz także  

Wszystko na temat: