Też byście taką chcieli?

Andrzej Duda pochwalił się swoją bożonarodzeniową choinką [FOTO]

AKPA

Jak co roku, głowy największych państw starają się jak najbardziej efektownie przyozdobić swoje siedziby na Święta Bożego Narodzenia. Szczególnie ze swoich dekoracji słynie amerykański Biały Dom, w którym każda kolejna para prezydencka dba o dużą ilość bogato zdobionych bożonarodzeniowych choinek. Świat już obiegły zdjęcia tegorocznej choinki prezydenta USA Donalda Trumpa. Nasz prezydent Andrzej Duda postanowił pójść w jego ślady i również podzielił się w sieci zdjęciem świątecznego drzewka z Pałacu Prezydenckiego.

Okazuje się że prezydencka choinka jest pokryta ręcznie robionymi ozdobami, wykonanymi przez uczniów z liceum plastycznego w Olsztynie. Prezydent podziękował im w komentarzu:

W Wielkiej Sieni Pałacu Prezydenckiego stanęła dziś choinka przybrana pięknymi ozdobami ceramicznymi wykonanymi przez Uczniów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Olsztynie. Cudo! Dziękujemy!!!

Wiele osób podzieliło zachwyt prezydenta w komentarzach:

Cudna choinka i oryginalne ozdoby 😍
"W sieni" już dawno nie slyszalam tego słowa. Przywołało czasy dzieciństwa ❤️ jest wyjątkowo piękna💚 Wesołych świąt Panie Prezydencie 😊

Niektórym jednak nie spodobało się zdjęcie choinki:

Wspaniale, ludzie protestują na ulicach ws wolnych sądow a Pan wkleja zdjącia choinki i udaje, że nic sie nie dzieje.

 

A Wy, co sądzicie o prezydenckiej choince?
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO