Aktorka żałuje przyjęcia roli

„BoJack Horseman” - Alison Brie żałuje, że wcieliła się w Diane Nguyen

"BoJack Horseman"/Materiały prasowe

W związku z ostatnimi wydarzeniami, które miały miejsce w Stanach Zjednoczonych, wielu białoskórych aktorów ogłosiło, że nie będzie więcej użyczać głosu animowanym postaciom o innym kolorze skóry. Stało się tak między innymi w przypadku bohaterów takich seriali jak „Big Mouth”, „Simpsonowie” czy „Family Guy”. Ten krok sprawił, że również inni aktorzy przemyśleli swoje wcześniejsze angaże w serialach animowanych. Jedną z takich osób jest Alison Brie, która niedawno wyznała, że żałuje przyjęcia roli w serialu „BoJack Horseman”. Jego widzowie dobrze znają graną przez Brie postać Diane Nguyen. Jest ona amerykańską pisarką wietnamskiego pochodzenia, która przez pewien czas była żoną Mr. Peanutbuttera. Aktorka napisała w oświadczeniu na Instagramie:

Chciałabym nigdy nie podłożyć głosu pod postać Diane Nguyen. (…) Straciliśmy wspaniałą okazję do reprezentowania społeczności wietnamsko-amerykańskiej jak należy, z szacunkiem i bardzo mi z tego powodu przykro.

Rezygnacja aktorów z grania postaci o innym kolorze skóry jest tylko jednym z efektów trwającej obecnie w Stanach Zjednoczonych napiętej sytuacji. Kolejnym z nich jest między innymi fakt, że twórcy seriali decydują się na usuwanie nieodpowiednich ich zdaniem odcinków, a także na wprowadzanie zmian w scenariuszach nadchodzących sezonów. Tak się ostatnio stało między innymi w przypadku serialu „Brooklyn 9-9”.

Przygody upadłej gwiazdy

Osobom, które nie miały jeszcze okazji zapoznać się z serialem „BoJack Horseman” przypominamy, że opowiada on o tytułowym bohaterze, który był niegdyś gwiazdą popularnego w latach dziewięćdziesiątych sitcomu „Rozbrykani”. Po zakończeniu produkcji jego kariera mocno przyhamowała, co spowodowało szybki upadek BoJacka. Po kilku latach człowiek-koń postanawia stanąć na nogi i rozpocząć wszystko od nowa, czego nie ułatwiają mu jego liczne uzależnienia, pogłębiające się stany depresyjne, a także niezbyt rozgarnięci i nieliczni przyjaciele – w tym między innymi pisarka Diane Nguyen, Mr. Peanutbutter, Princess Carolyn oraz Todd Chaves. „BoJack Horseman” jest jednym z najchętniej oglądanych seriali oryginalnych w historii platformy Netflix. Produkcja, której pierwszy odcinek ukazał się 22 sierpnia 2014 roku, a ostatni w styczniu 2020 roku, doczekała się łącznie sześciu sezonów.

Fanów serialu „BoJack Horseman” zachęcamy do obejrzenia zwariowanego animowanego filmu „Mała Stopa”, który dostarczy rozrywki każdemu, bez względu na wiek. Gorąco polecamy również filmy „Gang Wiewióra” oraz „9”.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Alison Brie (@alisonbrie)

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO