×

Wyszukaj artykuł

Tajemnicze okoliczności śmierci kobiety

Aktorka z filmu „Kapitan Ameryka” oskarżona o brutalne zamordowanie własnej matki

Redakcja Pinbook | 03-01-2020 | skomentuj

Aktorka z filmu „Kapitan Ameryka” oskarżona o brutalne zamordowanie własnej matki

indianexpress.com

OceńW wigilię Bożego Narodzenia amerykańska policja aresztowała Mollie Fitzgerald, aktorkę znaną z niewielkiej roli w filmie „Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie”. Podjęto ten krok po tym, jak 20 grudnia znaleziono ciało jej matki. Martwa kobieta została znaleziona we własnym domu znajdującym się w miejscowości Olathe, a na jej ciele odkryto rany kłute, najprawdopodobniej zadane nożem. Nie była tam jednak sama, bowiem w tym samym domu znaleziono Mollie Fitzgerald, która nosiła na sobie ślady drobnych obrażeń. Aktorkę przewieziono do szpitala. Po czterech dniach podjęto jednak decyzję o jej aresztowaniu i postawieniu w stan oskarżenia. 38-letnia aktorkę oskarżono o zabójstwo drugiego stopnia, czyli bez premedytacji, swojej matki, 68-letniej Patricii Fitzgerald. Policja na razie nie ujawnia motywu, którym się kierowała w czasie popełniania zbrodni.

  Zobacz także  


Aktorka na razie przebywa w areszcie w Johnson, z którego może wyjść za kaucją 500 tys. dolarów. Jej proces ruszy 9 stycznia 2020 roku.

Kim jest Mollie Fitzgerald?

Fitzgerald jest amerykańską reżyserką i producentką filmową, specjalizującą się w niskobudżetowych produkcjach. Przez pewien czas była asystentką reżysera Joe Johnsona. Amerykańska aktorka znana jest szerszej publiczności przede wszystkim z roli dziewczyny Howarda Starka, którą zagrała w filmie, pt. „Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie”. Można ją zobaczyć w scenie, w której Stark ma pokaz swojej nowej technologii. Widać ją również w scenie pocałunku ze swoim filmowym ukochanym.  Aktorka wystąpiła także w takich produkcjach, jak: „The Lawful Truth” oraz „The Creeps”.
 


Wszystko na temat:

Zabójstwo Śmierć Gwiazdy Kino Aktorka USA Policja Wszystkie tagiKomentarze: