×

Wyszukaj artykuł

Co takiego powiedziała?

Agnieszka Kaczorowska naraziła się insta-matkom. Wszystko przez... sen jej dziecka

Redakcja Pinbook | 10-02-2020 | skomentuj

Agnieszka Kaczorowska naraziła się insta-matkom. Wszystko przez... sen jej dziecka

AKPA

OceńAgnieszka Kaczorowska czyli „serialowa Bożenka z Klanu” od lipca zeszłego roku jest mamą. Chętnie dzieli się na Instagramie i YouTube swoimi doświadczeniami, które związane są z macierzyństwem. Porusza najróżniejsze tematy i często pyta o zdanie inne mamy. Okazuje się, że nie wszystkie jej pomysły i poczynania podobają się innym matkom, które obserwują ją na Instagramie.

  Zobacz także  


Poszło o… sen. Kiedy tancerka pochwaliła się, że z pomocą trenerki snu udało im się nauczyć Emilkę spania w osobnym pokoju, posypała się lawina negatywnych komentarzy. Czy to faktycznie było potrzebne?

Atak na Kaczorowską

To miało być z pozoru normalne zdjęcie. Zakochana Agnieszka Kaczorowska ze swoim mężem. Postanowiła jednak dodać podpis:

My rodzice odzyskaliśmy swoją sypialnię! Chociaż kochamy Emi nad życie, to fakt, że śpi w swoim łóżeczku, w swoim pokoju i to bez niepotrzebnych przebudzeń jest dla nas hmm... radością, powodem do dumy, a przede wszystkim sukcesem

I to rozpoczęło prawdziwą lawinę. Kobiety zarzucały jej, że nie wychowuje swojego dziecka w bliskości, a inne stwierdziły że to niezdrowe i że dziecko jest „zaprogramowane” i nie radzi sobie z taką sytuacją. Niektórzy w zawoalowany sposób próbowały przekazać Kaczorowskiej, że jest złą matką.

W obronie ukochanej stanął Maciej Pela, tata Emilki, który skomentował:

Matka matce wilkiem. Kobieta kobiecie wrogiem. Aż przykro czytać część komentarzy i nawet nie ma sensu po raz „enty” tłumaczyć o czym jest ten post, bo i tak, drogie mamy, rzucicie się jak oszalałe.

Czy to nie jest przesada, aby tak chętnie wtrącać się w wychowanie cudzego dziecka? 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

MY RODZICE odzyskaliśmy swoją sypialnię dzięki @zaklinaczkasnu !❤️ Chociaż kochamy Emi nad życie, to fakt, że śpi w swoim łóżeczku, w swoim pokoju i to bez niepotrzebnych przebudzeń jest dla nas...hmm... radością...powodem do dumy...a przede wszystkim sukcesem caaaałej trójki.💪🏻 Także miłego wieczoru Kochani 😉 _________________ Odcinek w tematyce snu Maluszków już niedługo na moim kanale YT 👉🏻 subskrybuj 👉🏻 LINK w BIO @agakaczor ☺️ _________________ 📸 @kalakielbasinska dla @somagazyn 👌🏻 Do tej pięknej sesji pomalowała mnie moja kochana @makeupbykasia ❤️ I JUŻ W PONIEDZIAŁEK O 20:00 u Kasi na profilu LIVE z moim udziałem.☺️ Komu podobają się moje makijaże to zapraszam bardzo gorąco😉 #makeupbykasia #AgnieszkaKaczorowska #AgnieszkaKaczorowskaPela #Pelakowelove

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)


Wszystko na temat:

Agnieszka Kaczorowska Celebryci Gwiazdy Show-biznes Wszystkie tagiKomentarze: