×

Wyszukaj artykuł

Aktorka przeszła metamorfozę do roli

„Tak ma być” – Agata Buzek z główną rolą w filmie Łukasza Grzegorzka

Redakcja Pinbook | 10-07-2020 | skomentuj

„Tak ma być” – Agata Buzek z główną rolą w filmie Łukasza Grzegorzka

"Koliber"/Materiały prasowe

OceńŁukasz Grzegorzek rozpoczął właśnie prace nad nowym filmem zatytułowanym „Tak ma być”. W głównej roli zobaczymy Agatę Buzek, która zagra Joannę „Jo” Lisiecką. Postać ta ma być ona współczesną kobietą, która stara się pogodzić życie rodzinne i osobiste z zawodowym. Drugą ważną postacią w filmie będzie mężczyzna, który stara się nadążyć za Joanną oraz jej ambitnymi planami. Jak podkreślił reżyser, film ma stawiać pytania o to, czym jest rodzina, miłość, a także brak samospełnienia. Producentką filmu jest Natalia Grzegorzek z Koskino, a za będzie odpowiadać Weronika Bilska. Scenariusz z kolei napisał sam reżyser. Co ciekawe, Agata Buzek musiała na potrzeby nowej produkcji przejść dość odważną metamorfozę – przede wszystkim przemalować włosy na nietypowy dla niej siwy kolor.

  Zobacz także  


Aktorka w ten sposób w rozmowie z Onetem opisała swoją postać:

Pracuję nad tym, żeby Jo była kobietą na tyle wielowymiarową, by nie dało się jej opisać w dwóch zdaniach. I tak wykorzystałam dany mi limit dwóch zdań na wypowiedź.

Trzeci pełnometrażowy obraz

Najnowszy film Łukasza Grzegorzka będzie jego trzecią pełnometrażową produkcją w karierze. Do tej pory rozgłos przyniósł mu między innymi jego pierwszy film zatytułowany „Kamper” z 2016 roku, który spotkał się ze świetnym odbiorem nie tylko wśród polskiej, ale także zagranicznej publiczności. Ostatnim filmem, który nakręcił Łukasz Grzegorzek, była „Córka trenera” z 2018 roku. Film został nagrodzony dwoma Orłami – jednego z nich przyznano odtwórcy głównej roli, Jackowi Braciakowi, a drugiego Agacie Buzek za najlepszą drugoplanową rolę kobiecą. Warto zaznaczyć, że scenariusz do „Tak ma być” powstawał w ramach programu Torino Film Lab oraz Ekran+. Produkcja otrzymała dofinansowanie od Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz programu Media Kreatywnej Europy. Prace na planie mają się rozpocząć już w sierpniu tego roku. Na razie jeszcze nie jest znana planowana data premiery.

Jeśli zainteresował was nadchodzący film „Tak ma być”, koniecznie obejrzyjcie poruszający dramat „P.S. Kocham cię”. Zdecydowanie warto zobaczyć również takie świetne produkcje jak „Jack Strong” z Marcinem Dorocińskim w roli głównej oraz „Z jednej krwi”.


Wszystko na temat:

Agata Buzek Filmy Aktorzy Zapowiedź Reżyser Łukasz Grzegorzek Wszystkie tagiKomentarze: