×

Wyszukaj artykuł


Dzieli ich 17 lat różnicy

Ben Affleck ma nową dziewczynę! Jest gwiazdą najnowszego filmu o Jamesie Bondzie

Redakcja Pinbook | 10-03-2020 | skomentuj

Ben Affleck ma nową dziewczynę! Jest gwiazdą najnowszego filmu o Jamesie Bondzie

wikipedia.org

Oceń


Ben Affleck zalicza się do zdecydowanej czołówki hollywoodzkich aktorów. Przez długi czas nie mógł narzekać na brak propozycji kolejnych ról i wszyscy sądzili, że jego życie jest wyjątkowo szczęśliwe oraz poukładane. Okazało się jednak, że sytuacja wyglądała zgoła inaczej – aktor wpadł w silne uzależnienie od alkoholu, a także wielokrotnie zdradzał swoją żonę, Jennifer Garner. Te czynniki doprowadziły do rozpadu jego małżeństwa. Sprawiły też, że gwiazdor zaczął być kojarzony głównie z walką ze swoim nałogiem, którą podjął niedawno, żeby móc z powrotem stanąć na nogi.

  Zobacz także  


Zaledwie kilka miesięcy temu Affleck zakończył swój odwyk.

Próba powrotu do dawnego życia

Niedawno aktor wyznał w wywiadzie, że rozwód z Jennifer Garner był największym błędem, jaki popełnił w życiu. Starał się odbudować dawną relację z byłą żoną, ale wszystko wskazywało na to, że para już do siebie nie wróci – wynikało to również z faktu, że aktorka już od dwóch lat pozostaje w związku z innym mężczyzną. Odrzucony Ben Affleck zaczął się w pewnym momencie spotykać z producentką „Saturday Night Live” Lindsay Shookus, z którą rozstał się jednak rok temu. Okazuje się, że aktor znalazł już szczęście w ramionach innej kobiety. Ostatnio został przyłapany przez paparazzi na polu golfowym w Hawanie na Kubie, w towarzystwie aktorki Any De Armas, która jest gwiazdą najnowszego filmu o Jamesie Bondzie. Informator „Page Six”, który był naocznym świadkiem ich wspólnego wyjścia mówił, że czuło się od nich szczęście:

Oboje promienieli. Gdy wychodzili razem, widziałem, jak Ana łapie Bena za ramię. Wyglądali na naprawdę szczęśliwych - ona jest absolutnie olśniewająca. Na pewno się ze sobą spotykają.

Najprawdopodobniej do ich zbliżenia doszło podczas wspólnej pracy na planie najnowszego filmu „Deep Water”, który powstawał w ciągu ostatnich kilku tygodni.

  Zobacz także  


Kim jest nowa partnerka aktora?

Ana de Armas ma obecnie 30 lat, a w jej żyłach płynie krew kubańsko-hiszpańska. Swoją karierę aktorską rozpoczęła już w wieku 12 lat od występów w teatrze. Popularność przyniosła jej główna rola w serialu „Internat”. Występowała między innymi w takich filmach, jak: „Kto tam?”, „Objawienie”, „Blade Runner 2049", czy „Nie czas umierać”. Za rolę  filmie „Na noże” była nominowana do Złotego Globu.

Wszystko na temat:

Ben Affleck Ana de Armas Miłość Związki Gwiazdy Celebryci Filmy Hollywood Piękne kobiety Wszystkie tagiKomentarze: