×

Wyszukaj artykuł

Posłuchaj koniecznie! [WIDEO]

Adriana Kalska ma kawał głosu! Aktorka brała udział w "Szansie na sukces"

Redakcja Pinbook | 17-12-2019 | skomentuj

Adriana Kalska ma kawał głosu! Aktorka brała udział w "Szansie na sukces"

AKPA

OceńAdriana Kalska to coraz bardziej popularna gwiazda w naszym rodzimym show biznesie. Nie tylko dzięki roli Izy w serialu „M jak Miłość”, ale również dzięki związkowi z Mikołajem Roznerskim. Od tamtego czasu nieustannie pojawia się w kolorowych mediach, a kiedy tylko wszyscy dowiedzieli się, że para się zaręczyła – regularnie pojawia się coś o nich w kolorowej prasie. Teraz światło dzienne ujrzało nagranie z programu „Szansa na sukces”.

  Zobacz także  


Nie wszyscy wiedzieli, że Adriana Kalska ma taki głos! Chociaż część swoich umiejętności pokazała w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” - teraz niektórzy oszaleli.

Adrianna Kalska w „Szansie na sukces”

Zanim zdobyła popularność, którą ma teraz, grała epizodyczne role w różnej maści serialach. Jak się okazuje – brała również udział w „Szansie na sukces”. Gwiazda „M jak miłość” była uczestniczką odcinka, który poświęcony był pamięci Andrzeja Zauchy i wykonała przed jurorami przebój „Byłaś serca biciem”. Okazuje się, że oprócz niej, w tym samym odcinku, brali udział również Michał Grobelny i Michał Kaczmarek. Obaj radzą sobie całkiem nieźle w swoich karierach i również cieszą się popularnością.

Koniecznie jednak zobaczcie występ Kalskiej w „Szansie na sukces”. Aktorka naprawdę może się pochwalić kawałem głosu:Co najciekawsze – nie tylko ona brała tam udział. Wśród osób, które obecnie są popularne, a które brały udział w programie „Szansa na sukces” jest również Joanna Kulig czy Natalia Szroeder, a nawet Justyna Steczkowska!


Wszystko na temat:

Adriana Kalska Gwiazdy Celebryci Show-biznes Wszystkie tagiKomentarze: