× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Adele rozstaje się z mężem po 8 latach związku.

Redakcja Pinbook | 20-04-2019 | skomentuj

Adele rozstaje się z mężem po 8 latach związku.

muzotakt.pl

Oceń


Adele to jedna z gwiazd wielkiego formatu. Mimo tego, że nieustannie coś nagrywa i koncertuje, a kochają ją miliony ludzi na całym świecie, niewiele wiemy o jej życiu prywatnym. Wszystko ogranicza się do tego, że od 2011 roku była w związku z Simonem Koneckim z którym wzięła potajemny ślub w 2017 roku. Z tego związku mają jedno dziecko - syna. 

W sieci pojawiło się jednak oświadczenie od zobowiązanych przez gwiazdę osób, że obecnie są oni w separacji. Proszą o uszanowanie ich prywatności, zastrzegając, że będzie to ich jedyny komentarz w tej sprawie. Uspokajają również, że swojego syna dalej będą wychowywać w miłości.

  Zobacz także  


Simon Konecki jest współzałożycielem firmy sprzedającej wodę butelkowaną Life Water. Obecnie udziela się charytatywnie, starając się dostarczyć wodę pitną do biednych krajów w Afryce. 

 

Być może, ze względu na dobro dziecka i przez pryzmat spędzonych ze sobą lat, Adele i Simonowi uda się jeszcze porozumieć? Mimo wszystko - życzymy im wszystkiego dobrego.

Wszystko na temat: