×

Wyszukaj artykuł

Kto go zastąpi?

Adam Adamonis zrezygnował z udziału w "Tańcu z Gwiazdami".

Redakcja Pinbook | 07-11-2019 | skomentuj

Adam Adamonis zrezygnował z udziału w "Tańcu z Gwiazdami".

AKPA

OceńAdam Adamonis (kiedyś Krawczyk) jest popularnym aktorem, który obecnie gra męża Ingi Gruszewskiej – Andrzeja – w „Przyjaciółkach”. Nie wszyscy wiedzieli, że Adamonis jest mistrzem tańca. W tej jubileuszowej dla Polsatu, dziesiątej edycji „Tańca z gwiazdami” wystąpił właśnie w roli tancerza. Jego partnerką została Sandra Kubicka, znana polska modelka. Szli jak burza, ale niestety po drodze odnowiła się kontuzja Adamonisa.

  Zobacz także  


W środę, dwa dni przed występem na żywo w ósmym odcinku, musiał podjąć trudną decyzję.

Adamonis zrezygnował z „Tańca z Gwiazdami”

Już wcześniej Adamonis nie mógł tańczyć – zastąpił go więc Wojtek Jeschke, odtwarzając choreografię, którą ułożył Adam. Jurorzy chwalili parę za zgranie i ostatecznie udało im się zdobyć 28 punktów.
Okazało się, że niestety kontuzja jest poważniejsza niż wszyscy uważali i Adamonis musiał podjąć trudną decyzję związaną z odejściem. Ostatecznie nie zobaczymy go już w tej edycji na parkiecie z Sandrą Kubicką. Jak donosi Pudelek, który od swojego zaufanego źródła dostał tę informację, zastąpi go właśnie Wojtek.

W tej sprawie kontuzjowany aktor wydał oświadczenie:

Jest mi strasznie przykro. Naprawdę strasznie. Przede wszystkim dlatego, że to się stało teraz, pod koniec programu, przed samą metą. Nie chciałbym też, żeby ktoś się nade mną litował, bo zawsze byłem i jestem fighterem, ale kontuzja okazała się na tyle poważna, że nie mógłbym dalej tańczyć. Jestem bardzo dumny, że udało mi się doprowadzić moją partnerkę Sandrę aż do ćwierćfinału i bardzo się cieszę, że rozbudziłem w niej taką miłość do tańca. I będę za nią bardzo trzymał kciuki

  Zobacz także  


Kim jest Adam Adamonis?

Adam Adamonis, a dawniej Adam Krawczyk, to polski aktor, który znany jest głównie z roli Andrzeja w serialu „Przyjaciółki”. Mało kto wiedział, kiedy Polsat ogłosił że zostanie on tancerzem ćwiczącym gwiazdy, że jest również instruktorem tańca sportowego! Opracował nawet swój autorski program nauki tańca!
Urodził się 4 grudnia 1979 roku. Jest absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie. Jego życie można podejrzeć na Instagramie (@adamadamonis).

Wszystko na temat:

Adam Adamonis Sandra Kubicka Taniec z gwiazdami Gwiazdy Celebryci Polsat Wszystkie tagiKomentarze: