Ventura zmierza na Amazon Prime Video

Ace Ventura - kultowy film powróci w 3. części

Ace Ventura to kultowy detektyw, w którego rolę wcielał się komediowy geniusz - Jim Carrey. Ponieważ moda na odgrzewanie starych produkcji trwa w najlepsze to nie ominęło to również tego filmu. Jak się okazuje, odpowiada za to firma produkcyjna Morgan Creek, która wyreżyserowała dwie poprzednie części. Film kręcony będzie pod platformę streamingową, a dokładniej pod serwis Amazon Prime Video, które w tym roku ma na swoim koncie podobne osiągnięcie - po kilku latach nakręcono bowiem dla nich 2. część "Borata". Co wiadomo o 3. części Ace Ventury? 

Ace Ventura powróci! 

Wygląda na to, że ponownie będziemy mogli oglądać wspaniały kunszt komediowy Jim'a Carrey'a w jednej ze swoich najbardziej kultowych roli. W końcu będzie to kontynuacja dwóch poprzednich części - nie mogłoby go zabraknąć! 

Materiały promocyjne filmu

Na razie jednak nie potwierdzono na 100%, czy Jim Carrey pojawi się w obsadzie. Jednak trudno byłoby sobie wyobrazić ten film bez niego w roli głównej. W końcu to on JEST Ace Venturą. 

Za film odpowiadać będą twórcy "Sonic. Szybki jak błyskawica", czyli Pat Casey i Josh Miller. W tej produkcji pojawił się Jim Carrey, który wcielił się w rolę Doktora Robotnica, znanego jako Eggman. 

Na razie nie wiadomo kiedy film miałby pojawić się na platformie. Zdjęcia jednak na pewno nie ruszą wcześniej niż za kilka miesięcy. Wydaje się, że najwcześniej, kiedy mógłby pojawić się ten film to... 2022/2023. Ale co to za zadanie dla fanów Ace Ventury. W końcu 2. część nagrana została ponad 25 lat temu. Kilka miesięcy nie zrobi więc różnicy! 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO