74-latka została matką bliźniąt, tym samym zostając najstarszą matką świata

Erramatti Mangayamma całe życie marzyła o tym, aby mieć dzieci. Było to jej głównym celem, ale niestety same chęci to nie wszystko. I dopiero teraz udało jej się doświadczyć cudu, jakim jest poczęcie dzieci. Ku zaskoczeniu wszystkich lekarzy z prowincji – kobieta, która przeszła menopauzę trzy dekady temu była gotowa na ciążę.
Jej siła woli była tak silna, że lekarze byli zaskoczeni, że się to udało. Przeprowadzili testy i okazało się, że zapłodnienie za pomocą in vitro jest jak najbardziej możliwe.

Mangayammę zainspirowała sąsiadka – rekordzistka dowiedziała się, że ta spodziewa się dziecka w wieku 55 lat. Jednak to 74-latka pobiła wszystkie rekordy. Nie dość, że jest mocno po 70-ce, to jeszcze na świat wydała dwie całkowicie zdrowe córki. Przy porodzie obecny był mąż Hinduski, z którym jest już ponad 50 lat – Rajo Rao.

Wszystko wskazuje na to, że kobieta jest obecnie najstarszą matką świata! Wcześniej ten tytuł miała Hiszpanka, która swoje dzieci powitała w 2006 roku. Kobieta, która obecnie została matką, cieszy się, że jej się to udało. Mówi, że jest najszczęśliwsza na świecie, że w końcu się doczekała.

Sprawdź także: najmniejszy komputer na świecie
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO