×

Wyszukaj artykuł

Makabra w Zamościu

40-letni mężczyzna gwałcił swoją córkę PRZEZ 9 LAT. Zgotował jej piekło na ziemi

Redakcja Pinbook | 09-01-2020 | skomentuj

40-letni mężczyzna gwałcił swoją córkę PRZEZ 9 LAT. Zgotował jej piekło na ziemi

Zdjęcie poglądowe

OceńOkropne wieści docierają z Zamościa – chodzi dokładnie o sprawę 40-letniego mieszkańca tego miasta i jego córki. Mężczyzna molestował i gwałcił dziewczynkę, a to wszystko trwało przez ponad dziewięć lat. Co najbardziej szokujące – po ujawnieniu wszystkich jego czynów mężczyźnie grozi kara do 15 lat więzienia. Czy to nie za mało jak na czyny, które mogą zniszczyć dziewczynkę na całe życie? Aż ciężko uwierzyć jakie piekło na ziemi zgotował jej ojciec…

  Zobacz także  


Gdyby nie alarm ze strony jednego z członków rodziny, który domyślił się tego, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami – dziewczynka mogłaby przeżywać ten koszmar znacznie dłużej.

Ojciec gwałcił córkę

To jeden z członków rodziny poinformował funkcjonariuszy o tym, że prawdopodobnie nastoletnia, obecnie, dziewczyna, przeżywa prawdziwy koszmar w domu. Domyślił się, co może dziać się za zamkniętymi drzwiami. Do zatrzymania mężczyzny doszło w lipcu 2019 roku – postawiono mu zarzuty o molestowanie seksualne, gwałty, w tym także z użyciem przemocy. Dodatkowo mężczyzna odpowiadać będzie za składanie fałszywych zeznań.

Proces ruszy dopiero w połowie stycznia. 40-latek stanie przed sędzią w Sądzie Okręgowym w Zamościu. Akta śledztwa są szokujące – prawdopodobnie po raz pierwszy do takich incydentów doszło już w 2010 roku. Wtedy dziewczynka miała zaledwie siedem lat.

Z początku mężczyzna pokazywał dziewczynce filmy i zdjęcia pornograficzne, a dopiero później zaczął zmuszać ją do obcowania płciowego. Kiedy mężczyzna zmuszony był wyjechać do pracy za granicę – dziewczynka miała się dla niego obnażać przed kamerą internetową. Potrafił również nagrywać filmy, w których jego córka była roznegliżowana.

W trakcie przesłuchań nie przyznał się do ani jednego zarzutu i odmówił składania wyjaśnień. Teraz grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności. Czy to nie za mało w stosunku do tego, co przeżyła jego córka?


Wszystko na temat:

Szokujące historie Gwałt Wszystkie tagiKomentarze: