×

Wyszukaj artykuł

Czekacie?

"365 dni" Lipińskiej - kiedy druga część filmu?

Patrycja | dnia: 30-09-2020 | skomentuj

"365 dni" Lipińskiej - kiedy druga część filmu?

Materiały promocyjne filmu

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


To, że powstanie druga część "365 dni" było wiadomo już od dawna, a ostatnie minuty filmu tylko to potwierdziły. W zasadzie film skończył się nieoczekiwanie, więc doskonale było wiadomo, że musić być coś po napisie "Koniec". Ci, którzy czytali książki, doskonale wiedzą, że wszystko wyjaśnia się w drugiej części zatytułowanej "Ten dzień". I właśnie teraz ta część trafi na ekrany, o czym niedawno na gali KSW poinformowała Blanka Lipińska (oczywiście w swoim stylu). Kiedy możemy spodziewać się premiery? 

  Zobacz także  


Kiedy druga część "365 dni"?

To, że powstanie druga część filmu "365 dni" o tytule "Ten dzień" było wiadomo już od dawna, bo niedługo po premierze pierwszej części poinformował o tym aktor, który wciela się w rolę Massimo - Michele Morrone. Podczas gali KSW 54 potwierdziła to również sama autorka, co zrobiła w swoim stylu:

Wiadomość do wszystkich krytyków - niestety wracamy 

Lipińska w dalszej części wypowiedzi zdradziła również szczegóły, których wcześniej nam brakowało: 

Kurz opadł. Opadł koronawirus i mamy nadzieję, że już nie wróci. W 2021 roku wchodzimy na plan, a w 2022 roku premiera.

"Ten dzień" opowiada o dalszych losach Laury i Massima, które będą bardzo burzliwe. Po Blance można spodziewać się jeszcze większej ilości akcji, seksu i napięć między głównymi bohaterami. Czekacie na drugą część filmu na podstawie książki Lipińskiej? 


Wszystko na temat:

Filmy online Blanka Lipińska Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz