Paskudne morderstwo w Brazylii

13-latka zabiła swoją siostrę będącą w 8. miesiącu ciąży, rozerwała jej brzuch i oddała dziecko porywaczowi

youtube.com

Tak makabrycznej zbrodni nie opisywaliśmy dawno. W zasadzie nigdy. Sami nie słyszeliśmy nigdy wcześniej nic podobnego. Trudno uwierzyć w to, co się wydarzyło, a za czym stała zaledwie 13-letnia dziewczynka i jej 15-letni kolega. Nastolatka zamordowała swoją siostrę – 23-letnią Fabianę, a następnie rozerwała jej macicę, a wyciągnięte z jej łona dziecko przekazała porywaczowi. Brazylijska policja właśnie mówi więcej o tragicznej zbrodni, jaka miała miejsce.

Szczęście w nieszczęściu jest takie, że dziecko przeżyło. Jego stan określa się jako dobry, a chłopiec waży 1,9 kilograma.

Wyjątkowe okrucieństwo 13-latki

Fabiana Santana, 23-latka z Brazylii, była już w 8. miesiącu ciąży, kiedy doszło do tej makabrycznej zbrodni. Jej młodsza siostra z zimną krwią pobiła ją metalowym prętem, a kiedy ta już nie oddychała – postanowiła rozerwać jej brzuch i macicę, aby wyjąć ze środka dziecko. Działała jak w transie, zachowywała się jak opętana i starała się krok po kroku wykonać swój szaleńczy plan. Kiedy wyciągnęła dziecko z brzucha swojej siostry – przekazała je 15-latkowi, który pomagał jej w tym morderstwie.
Siostrzeniec dziewczynki próbował ratować swoją mamę, co nie spodobało się 13-latce. Postanowiła więc wrzucić go do jeziora, wykorzystując fakt, że nie potrafi on pływać. Stała na brzegu i patrzyła jak tonie.

W trakcie śledztwa na jaw wyszła jeszcze jedna historia – 15-latek, który zabrał dziecko, miał je przekazać 35-letniej kobiecie, która była… jego matką.

Sekcja zwłok 23-latki wykazała, że gdyby jej macica nie została rozerwana, a dziecko nie zostało wyjęte ze środka – przeżyłaby ten brutalny atak.


13-latka bez emocji

Portal The Sun opublikował artykuł o tym mordzie w Brazylii, w którym przeczytać można, że dziewczynka nie pokazywała żadnych emocji. Wyznała, że wszystko, co zrobiła, było wynikiem zemsty. Twierdziła, że mąż jej siostry molestował ją, a sama Fabiana nie wierzyła jej w to, a dodatkowo bardzo źle ją traktowała.

Szefowa lokalnej policji, Leisaloma Carvalho, w rozmowie z mediami powiedziała:

13-latka twierdziła, że dopuściła się tego czynu, ponieważ mąż siostry molestował ją, a sama siostra maltretowała. Zbrodnia ta wstrząsnęła nawet najbardziej doświadczonymi policjantami. Była niezwykle brutalna, a wiele wskazuje na to, że wszystko zostało dokładnie zaplanowane. Ostatecznie nastolatka przyznała się już do zabicia swojej siostry oraz siedmioletniego siostrzeńca. Wyznała, że wrzuciła chłopca, który nie potrafił pływać, do pobliskiego jeziora, a następnie czekała, aż utonie

Wszyscy zamieszani w sprawę zostali już aresztowani – zarówno 13-letnia dziewczynka, 15-letni chłopak, jak i jego 35-letnia matka, która najprawdopodobniej o wszystkim wiedziała.
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO