Luxbit - Profesjonalne Usługi Outsourcingowe IT w Warszawie.

Średnia ocena (5)

Luxbit Sp. z o. o.


01-495 Warszawa
woj. Mazowieckie
Zachodzącego Słońca 50

Pokaż numer

www: http://www.luxbit.com.pl

Wyślij wiadomość
Oferta
Luxbit to firma, która znajduje się na rynku już od 1989 roku, a więc w zakresie działania swojej firmy posiada szerokie doświadczenie, które jest z pewnością największym atutem. Przez 30 lat swojej działalności nauczyli się pracować z klientem na najwyższym poziomie, wykazując przy tym niezwykły profesjonalizm. Ich głównymi misjami okazuje się odpowiednie podejście do firm, z którymi współpracują, a także wysoka jakość realizowanych usług, a ponadto robią to z wielką pasją i zaangażowaniem, idąc z duchem zmian, które zachodzą na przestrzeni lat. Jeśli jakakolwiek firma chce realizować swoje zadania – Luxbit zapewni bezproblemową pracę w zakresie IT, a ewentualne problemy będą załatwiane sprawnie, zdalnie i skutecznie.

Outsourcing IT dla przedsiębiorstw

Outsourcing to wydzielenie pewnych funkcji z przedsiębiorstwa i zlecenie ich realizowania firmom zewnętrznym. Luxbit zajmuje się outsourcingiem IT, czyli skupia się na tworzeniu porządku informatycznego, dzięki którym dana firma nie musi przejmować się działaniem pełnych pionów w firmie, które dotyczą zagadnień informatycznych. Luxbit proponuje również pomoc w redukcji kosztów operacyjnych, a przede wszystkim – realizuje również inne, potrzebne danej firmie założenia. Jedną z głównych zalet firmy jest to, że jest elastyczna i dopasowuje się do wymagań rynku, skupia się na odpowiednim wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia, ale jednocześnie rozwija swoje działania względem tego, co akurat potrzebne jest danym klientom. Nabywa niezbędną wiedzę, którą w tym pionie nieustannie trzeba poszerzać, ze względu na rozwijającą się nieustannie dziedzinę z zakresu informatyki i technologii. 

Zakres działań firmy 

Od roku 1989, czyli od momentu założenia firmy, usługi jakie proponuje firma nieustannie się zmieniają. Do głównych elementów obsługi przedsiębiorstw należą w tym momencie doradztwo i wsparcie działu IT, budowa i administracja infrastruktury informatycznej, ale również helpdesk IT, a także konserwacja i naprawa sprzętu IT. W zależności od tego, jakie są wymagania klienta, firma Luxbit stara się zastosować odpowiednie rozwiązania i dopasowuje swoją ofertę pod jego oczekiwania. 

Flagową działalnością firmy jest tzw. outsourcing sprzętu, czyli prowadzenie pomocy w zakresie sprzętów i ich awarii. W tym temacie opierają się na swoim własnym, autorskim programie, który pozwala im na szybkie i bardzo sprawne działanie. Opracowują odpowiednie kroki, które optymalizują koszty utrzymania pionu IT. Aby pomoc z ich strony była jeszcze skuteczniejsza, na samym początku historii awarii stworzą “know-how”, który usprawni wszelkie działania w zakresie pomocy firmie. 

Na życzenie klienta firma prowadzi także audyty IT – sprawdza sprzęt, bezpieczeństwo i oprogramowanie. W przypadku wykrycia nieefektywnych lub nieekonomicznych elementów, z pewnością zaproponują odpowiednią zmianę lub unowocześnienie. 

Nie są to jednak jedyne działania, na których skupia się oferta firmy. Ponieważ w Luxbit znajduje się wielu pasjonatów informatyki, firma stara się również rozwijać inne elementy pomocy firmom z zakresu outsourcingu IT – w przypadku wystąpienia potrzeby są w stanie stworzyć stronę internetową, zadbać o stworzenie oprogramowania na zamówienie lub jeśli klient wyrazi zainteresowanie - pomóc w odzyskiwaniu danych. 

Bardzo istotną częścią oferty firmy jest możliwość stworzenia przez Luxbit telefonii VoIP, dzięki czemu można znacznie obniżyć koszty wydawane miesięcznie na utrzymanie telefonów w przedsiębiorstwie. To także większa wygoda dla klientów poszczególnych firm, a także bardzo przyszłościowe rozwiązanie, które będzie się ciągle rozwijało. 

Najważniejsze misje firmy Luxbit

Przedsiębiorstwo Luxbit doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że każdy klient jest inny i ich potrzeby znacznie się od siebie różnią. Dlatego właśnie do każdego swojego potencjalnego nabywcy podchodzi zupełnie indywidualnie. Jakość usług jest na najwyższym poziomie, a dodatkowo monitorują i raportują swoje osiągnięcia, dzięki czemu klient ma realny wgląd w to, czy usługa jest dla nich zadowalająca. 

Luxbit gwarantuje również stałe i zoptymalizowane koszty, dzięki czemu jest to niezwykła wygoda dla nabywców usługi. Firma nastawiona jest głównie na długofalowe współprace, ale wykonuje także pojedyncze zlecenia. Wszystko dlatego, że to klient jest tutaj najważniejszy. 

Pracownicy, którzy tworzą firmę Luxbit są terminowi, pracowici i lojalni. Nieustannie kontrolują sytuację - nie ma więc problemu z kontaktem telefonicznym lub mailowym. Zawsze chętnie odpowiedzą na każde nurtujące pytania swoich klientów i potencjalnych kontrahentów. 

Wszystko, co tworzone jest w firmie jest tworzone z pasją, zaangażowaniem, a wszelkie relacje wewnętrzne są rozwijane i bardzo się o nie dba, bo to właśnie one przekładają się na kontakty biznesowe. Każdy klient zostanie wysłuchany, a także obsłużony z należytym szacunkiem. To właśnie jego potrzeby wyznaczają konkretną ścieżkę wprowadzania działań w danym przedsiębiorstwie. Luxbit nie ignoruje ich, a wręcz sugeruje się nimi we wprowadzaniu zmian w firmie.